Rezultate te kerkimit per termin: +Bella +Hadid

Total: 113
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.911Z

Transformimi i Bella Hadid për revistën Paper

Supermodelja Victoria ‘s Secret, Bella Hadid, ka pozuar për revistën Paper ku shfaqet ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Bukuroshja 20 vjeçare ka ndryshuar tërësisht paraqitjen e saj, duke u kthyer në një bionde mjaft joshëse. Ndërsa në disa poza ajo ka pranuar të shfaqet topl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.293Z

Bella Hadid nudo për revistën GQ

Bella Hadid nudo për revistën GQ Ajo u zgjodh si Modelja e Vitit në çmimet GQ më herët këtë javë Bella Hadid tani ka pozuar nudo për kopertinën e revistës GQ. Brunja 19-vjeçare tregon fizikun e saj mjaft tërheqës. E shtrirë në një divan të kuqerremtë, ajo hedh një vështrim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.395Z

FOTOT/ Bella Hadid, imazhe provokuese për fansat e vet

Bella Hadid ka fluturuar drejt Brazilit, për të marrë pjesë në karnavalet e Rio De Janiero. Me këtë rast, modelja 19-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.330Z

Bella Hadid tepër sensacionale dhe tërheqëse pozon për Vogue Italia

Bella Hadid është shfaqur mahnitëse teksa pozon për reviztën “Vogue Italia”.  Supermodelja e Victoria Secret ka prerë edhe flokët e saj pikërisht për këtë rast. Ajo është fotografuar nga Inez van Lamsweerde dhe Vinoodh Matadin. 20-vjeçarja, e cila sapo u kthye nga push

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.498Z

Bella Hadid nuk i lë vend imagjin

Ska reçipeta, asnjë problem! Bella Hadid nuk ka fare turp që të ekspozojë format e saj as në pistën e modës dhe as në rrugët e qytetit të New York. Modelja 20 vjeçare është fotografuar më e nxehtë se kurrë, e veshur pa reçipeta me një bluze të bardhë që i ekspozonte gjoksin. Yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.379Z

Bella Hadid, e mrekullueshme me streçe

Ajo ka marrë oferta të pafundme për modele, dhe kompanitë e modës nuk kanë aspak faj. Bella Hadid, motra e Gigi, ka një trup të pabesueshëm. Ditën e sotme ajo u fotografua në Beverly Hills me një parë streçe në ngjyrë mishi. 19-vjeçarja elegante tërhiqte vëmendjen e të gjithë at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.930Z

The Weeknd 038 Future kunder Bella Hadid dhe Ciara

var fbShare url httpvizionplusalthe-weeknd-future-kunder-bella-hadid-dhe-ciarasize smallbrbrMesa duket edhe The Weeknd eshte bere pjese e grupit te atyre artisteve qe shkruajne kenge per ndarjet Ne bashkepunim me reperin Future ata po hakmerren ndaj ish te dashurave te tyre Bella Hadid dhe Ciara ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama