Rezultate te kerkimit per termin: +Bella +Thorne

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.404Z

Bella Thorne guxoi me bluzen transparente

Aktroja Bella Throne ka guxuar në daljen e  saj të fundit me bluzen e saj transparente. 19 -vjeçarja duket mjaft e qetë para aparatëve fotografikë të cilëve i ka rënë  në sy kjo veshje e saj.  Për aktoren kjo ndoshta ishte veshja më e bukur që ajo ka veshur deri më sot.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.494Z

Bella Thorne pozon topless

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj në Instagram me foto provokuese. Bëhet fjalë për bukuroshen Bella Thorne e cila këtë herë ka vendosur ta çojë lojnë në nivelin tjetër. Aktorja pozoi pa recipeta dhe pa bluzë, ndërkohë që gjithcka që e mbulonte ishte një xhaketë leopard.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.184Z

Bella Thorne rritet, pozon topless

Bella Thorne është zhveshur sërish. Këtë të premte, aktorja e Shake It Up ka publikuar dy foto ku ka pozuar topless. 19 vjeçarja shkruan në njërën prej selfie-eve : Më pëlqen kur buzëqesh zemër.   /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.191Z

A janë fejuar Bella Thorne dhe Greg Sulkin?

Janë përhapur fjalë se aktorja 18 vjeçare Bella Thorne dhe i dashuri i saj Greg Sulkin janë fejuar. Aktorja u shfaq me një unazë diamanti në gisht, e kjo zakonisht do të thotë se ai i ka propozuar partneres. Por ende nuk e dimë se sa e vërtetë është, sepse çifti nuk kanë konfirmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.806Z

Bella Thorne poston foton më të nxehtë me të dashurin

Ajo u nda nga i dashuri Gregg Sulkin në fillim të muajit të kaluar. Por Bella Thorne duket se e ka harruar tërësisht romancën me të, pasi është kokë e këmbë e dashuruar me aktorin Tyler Posey. 19 vjeçarja ka publikuar në Instagram foton më të nxehtë me të dashurin e saj të ri kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.129Z

Bella Thorne nuk lë vend për imagjinatë

Bella Thorne stërvitet dhe bën palestër gjithmonë, prandaj ajo nuk heziton të tregojë trupin e saj në formë. Këtë herë bukuroshja 18 vjeçare nuk ka lënë vend për imagjinatë teksa ka pozuar për një set fotografik në Malibu. Aktorja është fotografuar e veshur me bikini portokalli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.083Z

Scott Disick nuk i mban dot duart larg Bella Thorne

Scott Disick mesa duket e ka harruar shumë shpejt bukuroshen Kourtney Kardashian dhe është hedhur në krahët e ish-yllin e Disney, Bella Thorne. Ata janë fotografuar në një vilë luksoze teksa merrinin rreze dielli në pishinë shumë afër njëri-tjetrin. 33-vjeçari  arriti në Rivier

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama