Rezultate te kerkimit per termin: +Bella

Total: 445
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.404Z

Bella Thorne guxoi me bluzen transparente

Aktroja Bella Throne ka guxuar në daljen e  saj të fundit me bluzen e saj transparente. 19 -vjeçarja duket mjaft e qetë para aparatëve fotografikë të cilëve i ka rënë  në sy kjo veshje e saj.  Për aktoren kjo ndoshta ishte veshja më e bukur që ajo ka veshur deri më sot.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.911Z

Transformimi i Bella Hadid për revistën Paper

Supermodelja Victoria ‘s Secret, Bella Hadid, ka pozuar për revistën Paper ku shfaqet ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Bukuroshja 20 vjeçare ka ndryshuar tërësisht paraqitjen e saj, duke u kthyer në një bionde mjaft joshëse. Ndërsa në disa poza ajo ka pranuar të shfaqet topl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.598Z

FOTOT/ Binjaket super të nxehta The Bella

Brie dhe Nikki Bella janë dy binjake të njohura si modele dhe si profesioniste në sportin e wrestlers. Ato  shpesh identifikohen thjesht si binjaket The Bella. Dy motrat bukuroshe janë shfaqur gjatë  një mbrëmje të veshura me të kuqe, ku dukeshin mjaft seksi dhe ku nuk kanë lënë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.395Z

FOTOT/ Bella Hadid, imazhe provokuese për fansat e vet

Bella Hadid ka fluturuar drejt Brazilit, për të marrë pjesë në karnavalet e Rio De Janiero. Me këtë rast, modelja 19-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.013Z

FOTO/ Trupi super i 17 vjeçares Bella Throne

Aktroja 17 vjeçare Bella Throne dukej super në festivalin Coachella Valley Music And Arts Festival në Indio të Kalifornisë. Throne ishte e shoqëruar nga një miku i saj. Me këtë bukuri Bella me siguri do e ketë të thjeshtë ngjitjen në Hollivud.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.575Z

Bella Hadid na i tregon të gjitha në Roland Garros

Duket se modelja e Victorias Secret nuk i ndahet Francës. Edhe pse ishte në plazhet mahnitëse të Francës  pas festivalit të filmit në Kanë, modelja nuk mund të ikë pa parë nga afër ndeshjet finale të tenisit  në Roland Garros. Mesa duket Bella është e apasionuar pas sportit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.293Z

Bella Hadid nudo për revistën GQ

Bella Hadid nudo për revistën GQ Ajo u zgjodh si Modelja e Vitit në çmimet GQ më herët këtë javë Bella Hadid tani ka pozuar nudo për kopertinën e revistës GQ. Brunja 19-vjeçare tregon fizikun e saj mjaft tërheqës. E shtrirë në një divan të kuqerremtë, ajo hedh një vështrim të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama