Rezultate te kerkimit per termin: +Belsh

Total: 803
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.419Z

Rikonstruksioni i shkollës në Belsh, Rama: Realitet i ri

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar në Facebook, përfundimin e punimeve të një shkollë 9-vjeçare në qytetin e Belshit.  Shefi i qeverisë postoi disa fotografi të godinës, duke thënë se ky tashmë është një realitet i transformuar për komunitetin e nxënësve në kuadër të prog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.270Z

Termeti demet ne Belsh dhe Cerrik

Lekundjet e tokes ne oren 300 te dites se hene kane shkaktuar deme te konsiderueshme ne Cerrik dhe Belsh Rreth 50 apartamente ne Cerrik jane demtuar rende dhe po vleresohet demi i shkaktuar nese ato jane apo jo te banueshme Banoret shprehen se jane te terrorizuar nga termeti dhe se kane qendruar jas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.181Z

Belsh, Gjermeni: Bizneset e zonës po rilindin me projektet urbane

Bashkia Belsh është 1 prej 7 bashkive e përzgjedhura për tu mbështetur këtë vit nga Qeveria, në procesin e hartimit të planit të përgjithshëm vendor. Njëherësh, në këtë bashki po zbatohet edhe projekti i financuar nga Fondi i Zhvillimit të Rajoneve për ndërtimin e Ansamblit Rilin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.068Z

Investim qesharak në Belsh, pista e biçikletave u ndërtua nën ujë

Shembulli më i qartë se si paratë e taksapaguesve shqiptarë i merr uji: pista e biçikletave rreth liqenit të Seferanit në Belsh, e ndërtuar një vit më parë, tashmë është kthyer në një pistë noti, pasi rreth 500 metra të saj janë mbuluar nga uji. Kjo pistë u ndërtua nga qeveria s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.432Z

Ndotja në Belsh, Agasi: Përgjegjësit para ligjit

Kreu i Inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve Ergys Agasi i shoqëruar nga ekipet e Agjencisë Kombëtare të Ushqimit si dhe inspektorë dhe ekspertë mjedisorë rajonalë kanë inspektuar sot zonën e ndotur në Belsh. Situata të tilla janë situata të rënduara mjedisore, jo vetëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.246Z

Belsh humb jeten elektricisti

Një elektricist ka humbur jetën në Belsh, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Sipas informacioneve të fundit, 45-vjecari Skënder Paja ishte duke riparuar një transformator, kur papritur është prekur nga voltazhi i lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.963Z

Përmbyset autobusi me nxënës në aksin Dragot-Belsh, 2 të plagosur

Një autobus që transportonte nxënës të gjimnazit Belsh, në Elbasan është aksidentuar mëngjesin e sotëm, fatmirësisht pa pasojë të rënda. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Dragot-Belsh, në afërsi të fshatit Kajan, ku autobusi me rreth 30 nxënës ka dalë nga rruga dhe më pas ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama