Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Blushi

Meta: total 1000 / total_found 5360 / time 0.004 / keyword[0] ben / docs[0] 34982 / hits[0] 47904 / keyword[1] blushi / docs[1] 6781 / hits[1] 19889 /
Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!
  • 2019-04-07

Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!

Kush po e përgjon prej shumë kohësh Ben Blushin? Kjo është pyetja që lind kur sheh se portalet janë përfshirë në një betejë, për të nxjerrë foto të darkave, shëtitjeve apo takimeve që drejtori i Përgjithshëm i Top Channel kryen në përditshmërinë e tij. Ai është shkëputur p

Mediat italiane artikull vlerësues për romanin Otello, Arapi i Vlorës
  • 2019-02-26

Mediat italiane artikull vlerësues për romanin Otello, Arapi i Vlorës

  Nga Shaul BASSI “Otello ishte njeriu i parë i zi që vinte në Vlorë. Gjatë shekujve, deti kishte sjellë në qytet, Cikllopë që ende jetojnë në drithërimat e fëmijëve, sirena të gjelbra që kishin turbulluar mendjet e peshkatarëve, njerëz me bishta që ngjitnin malet. 

Ben Blushi përkthehet italisht, i ftuar në Sallonin e Librit në Torino
  • 2018-05-08

Ben Blushi përkthehet italisht, i ftuar në Sallonin e Librit në Torino

Ben Blushi një nga autorët më të njohur të letërsisë shqipe do të jetë një ndër të ftuarit e veçantë në Sallonin Ndërkombëtar të Librit në Torino, që do të mbahet nga datat 10-14 maj. Lajmi bëhet I ditur nga Botimet Mapo, që lajmërojnë daljen në gjuhën italiane të romanit

No Pic available
  • 2018-01-29

Ben Blushi, nga sot Drejtor i Përgjithshëm i Top Channel

Tashmë është zyrtare. Ben Blushi do të jetë Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht sot nga Top Channel. Lajmin e ka dhënë vetë Presidentja e kompanisë, Vjollca Hoxha në një komunikimin që ka bërë me drejtuesit e departamenteve të Top Channel. Kam

PËR ATA QË QAJNË DHE GËZOHEN NGA IKJA E BEN BLUSHIT
  • 2018-01-22

PËR ATA QË QAJNË DHE GËZOHEN NGA IKJA E BEN BLUSHIT

Ben Blushi, ish-kryetari i LIBRA-s Nga Astrit PATOZI Ka një dëshpërim të tepruar dhe të papërligjur për dorëheqjen e papritur të Ben Blushit. Ata që janë të keqardhur po e quajnë atë si një aksion politik të dështuar dhe gati po thonë se kjo është prova më e mirë se ky vend nuk

No Pic available
  • 2018-01-21

Lamtumira e Ben Blushit: Përse po largohem nga politika

Përse tërhiqem nga drejtimi i LIBRË-s Nga Ben Blushi Kur ftova shume njerez ti bashkoheshin idese se Libras kam premtuar se Libra nuk do ishte kurre partia ime. Ka ardhur koha qe kete premtim ta mbaj duke u terhequr nga drejtimi i Libras, partise qe krijova me shpresen se Shqiperia do fitonte nje

U përjashtua nga LIBRA, Hafizi sulmon Blushin
  • 2018-01-21

U përjashtua nga LIBRA, Hafizi sulmon Blushin

Partia LIBRA mori dje vëmendjen e mediave pas largimit të kryetarit Ben Blushi dhe më pas përjashtimit të themelueses Mimoza Hafizi. Ish-deputetja e Shkodrës mëngjesin e sotëm ka reaguar ashpër lidhur me përjashtimin e saj nga partia dhe njëkohësisht ka sulmuar drejtpërdrejt Blushin. Ha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama