Rezultate te kerkimit per termin: +Ben +Qimja

Meta: total 200 / total_found 200 / time 0.001 / keyword[0] ben / docs[0] 27822 / hits[0] 37326 / keyword[1] qimja / docs[1] 256 / hits[1] 511 /
Numri IMEI dhe qimja ne tra
  • 2014-08-18

Numri IMEI dhe qimja ne tra

e Merkure 13 Gusht 20141203 pm FATOS LUBONJAbrbrbr              Lexova para disa ditesh nepermjet rrjetit nje pergjigje shpjeguese qe ka dhene zedhenesja e ministres Harito pas kerkeses se gazetarit Gjergj Erebara lidhur me projektvendimin per ti detyrua

Liruan tre persona VIP, prokuroria i kërkon KLD-së hetimin e gjyqtarëve
  • 2014-08-05

Liruan tre persona VIP, prokuroria i kërkon KLD-së hetimin e gjyqtarëve

Përplasja Organi i akuzës kërkon inspektim për lirimin e Ben Qimes, Arben Gropës dhe Erjon Sadikajt KLD ka reaguar menjëherë pas prokurorisë, duke u shprehur se ka nisur shqyrtimi paraprak i ankesave Lirimi i tre personave VIP nga gjykatat shqiptare, të cilët kërkoheshin nga drejtësia it

No Pic available
  • 2014-08-04

"Verifikim vendimeve për BenQimen dhe Gropën, u shkel ligji"

TIRANE - Prokuroria e Përgjithshme i kërkon Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe Ministrisë së Drejtësisë të verifijojnë vendimet e Gjykatave sa i përket rasteve të Arben Gropës dhe Arben Isufajt (Ben Qimja).Çështjet e procedurave dhe vendimeve për verifikim u bënë publike në

No Pic available
  • 2014-08-04

Vendimet e Gjykatave për “Ben Qimen” e Arben Gropën, prokuroria kërkon verifikim

TIRANE - Prokuroria e Përgjithshme kërkon nga Këshilli i Lartë i Drejtësisë dhe Ministria e Drejtësisë vlerësimin e procedurave të vendimmarrjes për disa gjyqtarë. Në një konferencë për mediat, drejtoresha e kabinetit në Prokurorinë e Përgjithshme, Fjorida Ballauri bëri të ditur

KLD-ja te verifikoje vendimet gjyqesore
  • 2014-08-04

KLD-ja te verifikoje vendimet gjyqesore

Prokuroria e Përgjithshme, nëpërmjet drejtoreshës së kabinetit, i ka kërkuar Ministrisë së Drejtësisë dhe Këshillit të Lartë të Drejtësisë të verifikojë disa vendime të gjykatave të shkallës s&eu

Verifikimi i vendimeve gjyqësore ndaj Ben Qimes dhe Arben Gropës/ KLD: Kemi nisur shqyrtimin e kërkesës
  • 2014-08-04

Verifikimi i vendimeve gjyqësore ndaj Ben Qimes dhe Arben Gropës/ KLD: Kemi nisur shqyrtimin e kërkesës

KLD i është përgjigjur përmes një deklarate kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme në lidhje me verifikimet e vendimeve gjyqësore ndaj shtetasve Arben Gropa dhe Arben Isufaj, i njohur ndryshe si Ben Qimja. Këshilli i Lartë i Drejtësisë është njohur zyrtarisht me kërkesat e ar

Vendimet për Ben Qimen e Arben Gropën/ Prokuroria kërkon nga KLD verifikim (VIDEO)
  • 2014-08-04

Vendimet për Ben Qimen e Arben Gropën/ Prokuroria kërkon nga KLD verifikim (VIDEO)

Prokuroria ka kërkuar nga Këshilli i Lartë i Drejtësisë dhe Ministria e Drejtësisë, verifikimin e disa vendimeve të dyshimta të marra nga gjykatat. Një prej këtyre vendimeve ka të bëjë me Arben Gropën. Ky i fundit u la nga gjykata me arrest shtëpie dhe nga kjo përfitoi që të ar