Rezultate te kerkimit per termin: +Ben

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.012Z

Ben, ik nga PS!

Nga Nikoll Lesi Sot u mbyll një histori debati mes Ramës dhe Blushit për demokracinë e brendshme në PS, për kolegjialitetin, statutin dhe mënyrën e qeverisjes. Pothuaj mbi 97 përqind votuan proRamës, sipas njoftimit të selisë rozë, ndonëse që në drekë Ben Blushi e hodhi poshtë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.373Z

Bëje ministër Ben Blushin

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Fatmirësisht kesaj here nuk patem ngrirje,izolime,perjashtime apo linçime. Kesaj here hakmarrja u servir me e ngjyrosur por me afat skadence te korrigjuar. Kesaj here nuk kishim duelet Berisha vs Ngjela apo Rama vs Islami. Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.257Z

Turisti Ben Blushi

Nga Taulant Balla Me vjen mirë që Ben Blushin sot e solli në Elbasan ky proces kaq demokratik. Më vjen mirë që pas më shumë se dy vitesh mungese një deputet vjen në zonë për të vëzhguar procesin dhe pastaj përballet me ata që e kanë votuar. Më vjen keq që edhe sot pamë të nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.167Z

Ben Arfa nuk ndryshon

Hatem Ben Arfa nuk do të ndryshojë filozofinë e lojës së tij edhe nëse kjo nënkuptim me qëndrimin e tij në bankinë në Newcastle United, ka thënë sulmuesi francez të hënën. Ben Arfa nuk ka qenë titullar i vazhdueshëm te Newcastle këtë sezon edhe pse ka bërë disa paraqitje të mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.034Z

Ben Khomeini Blushi, snajperisti

Nga Kimete Berisha ‘Në vitin 2021, Kryeministri shqiptar do të vritet nga një snajperist karriere në Afganistan’ Snajperisti në fillim është i paguar nga vet Kryeministri që ta kryej atentatin ndaj tij dhe ta plagos sa për të thënë në ‘zog’ të këmbës, aty a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.073Z

Ben Blushi: Një urim special kundërshtarëve

Ish-deputeti socialist Ben Blushi në kapërcyell të ndërrimit të viteve ka bërë një urim special për të gjithë kundërshtarët e tij. Ai ka akuzuar kundërshtarët e tij se janë marrë më shumë me njeriun se me idetë. Po citojmë statusin e tij të plotë në facebook: Kam një uri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.406Z

Blerja e Ben Blushit

30-10-2011 / Gazeta 55 Dikur Nano tha për Blushin se “është njësh për të qenë dysh”. Tani Edi Rama po i beson kësaj strategjie dhe ka arritur rrokadën e Blushit me Ruçin, pasi ky i fundit s’ka asnjë shpresë t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama