Rezultate te kerkimit per termin: +Beni

Total: 3355
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.421Z

Rikonstruktohet kopshti Beni ecën vetë

Një tjetër kopësht në kryeqytet ka marrë një pamje krejt të re falë ndërhyrjes së bërë nga Bashkia e Tiranës. Kopshti Beni ecën vetë në njësinë nr. 1 është kthyer në një hapësirë cilësore për fëmijët, duke ofruar ambiente të brendshme tërësisht të rikonstruktuara,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.787Z

Elegji postmortem nga Beni për Blushin

Nga Anri Bala Më në fund Blushi vdiq! Po, po, nuk e besoni?! Vdiq, jo fizikisht por politikisht, sepse e harroi Benin e vet! Të kujtohet çfarë bënim kur ishim bashkë? Tani ty asgjë nuk të kujtohet. Mua po, mua më kujtohet fare mirë kur u bëre kalemxhiu i preferuar i Nikollës, në ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.422Z

Veliaj inauguron Beni ecen vete

brbrPara nisjes se vitit te ri shkollor 23 kopshtet e Tiranes do te jene te rikonstruktuar teresisht Kane mbetur edhe 5 objekte per te permbyllur kete proces Kopshti me i ri eshte Beni ecen vete ne njesine numer 1 Kryebashkiaku siguron prinderit per cilesine dhe standardet e ketyre institucioneve p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.232Z

10 zakonet e keqija kur beni dush

Transmetuar me 03062016 - 2030 Te gjithe relaksohemi kur behet fjala per te bere dush por shume nga veprimet qe bejme gjate dushit konsiderohen te demshme per shendetin Ja disa keshilla per te rregulluar sjelljet qe na bejne keqbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Si ta beni makinen tuaj High-Tech

Jeni duke planifikuar nje udhetim te gjate dhe interesant Nuk ka gje me te mire se radiot me frekuencat tuaja te preferuara por ka dhe vende ku nuk ka vale etj. etj Ketu jane disa keshilla se si ta modifikoni makinen tuaj ne menyre qe kur te jeni duke udhetuar te ndiheni si ne shtepi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.531Z

Komuna e Prishtinës ia ndërpret kontratën “Beni Donës” për çerdhet

Komuna e Prishtinës shpalosi disa ndryshime të cilat janë bërë në kuzhinën qendrore , për përgatitjen e ushqimit që shpërndahet në çerdhet publike. Shefja e Kabinetit të kryetarit të komunës së Prishtinës, Fitore Pacolli, tregoi se komuna është detyruar ta ndërpres kontratën me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.339Z

9 shenja qe tregojne se nuk duhet te beni stervitje

0 brbr brbrDitet e sotme te gjithe perpiqen qe te kene nje trup sa me te regullt e elegant te mbajne zemr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama