Rezultate te kerkimit per termin: +Benkers +Petrolium

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Llalla Hetojme cdo informacion te qytetareve

brbrKryeprokurori Adriatik Llalla lajmeron perfshirjen e te tjere zyrtareve te larte ne listen e dekriminalizimit Nga Fieri ku takoi prokuroret vendore Llala tha se ka nje fluks te madh denoncimesh nga qytetaret Nderkohe qe Llalla takonte vartesit e tij jashte ambienteve te prokurorise ishin mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

4 HEC-et jo më pronë e Shtetit Haxhinasto: Privatizim transarent

Të tjera rreth shkrimit Debatet dje në Kuvend për privatizimet FIER - Ministri i Ekonomisë, Edmond Haxhinasto e cilësoi vendimin për shitjen e HEC-eve një ditë më parë në Kuvend, transparent dhe të ndershëm. Nga qyteti i Fierit, ministri deklaroi se vlera monetare që do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama