Rezultate te kerkimit per termin: +Beqajn

Total: 320
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

Tropojani që akuzoi Ilir Beqajn, largohet në Amerikë

Ish drejtori i Fondit të Sigurimeve Shëndetësore në Tropojë, Çlirim Hajdarmataj, i cili tha se u pushua nga puna pse nuk mori pjesë në një mbledhje të PS, është larguar nga Shqipëria. Ai është nisur drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga aeroporti i Prishtinës. Rrugë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.490Z

FOTOT/ Një moment i sikletshëm për Ilir Beqajn

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ka qenë në vështirësi ditën e sotme në Komisionin e Shëndetësisë, pasi jo vetëm deputetët e PD, por dhe të LSI, e kanë kundërshtuar reformën spitalore, e cila parashikon heqjen nga puna të disa qindra punonjësve. Më i ashpri me Beqajn ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.337Z

Pa mëshirë në “derbi’,Duro shkatërron Beqajn

 Jetmir Halilaj Gjatë ndeshjes kundër Portugalisë e ka falënderuar Beqajn pambarimisht për çdo pritje që bënte, ndërsa dje Duro dhe skuadra e tij i ka shënuar katër gola gardianit të përfaqësueses shqiptare. Ky është futbolli. Këtë e pranon edhe vetë Duro, i cili megjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

VIDEO/ Edi Paloka godet me grusht Ilir Beqajn: E ka radhën Berisha për të folur.

Deputetët e PD-së kanë sulmuar fizikisht ministrin Ilir Beqaj. Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka ka shtyrë Beqajn, pasi sipas tij, në fillim duhet të fliste Sali Berisha, dhe pastaj Beqaj. Deputeti Taulant Balla tha se Paloka e ka goditur me grusht Beqajn, dhe për këtë ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.137Z

Kombetarja pa Beqajn

Ne prag te ndeshjes me Hungarine duket nje atmosfere entuziaste ne kampin kuqezi, si te lojtaret ashtu edhe te trajneri Ari Haan. Ne konferencen per shtyp trajneri holandez ka shprehur keqardhjen per mungesen e dy lojtareve si Beqaj dhe Lila, por ne te njejten kohe ka theksuar gjendjen e mire te sku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.421Z

Vokshi akuzon Beqajn: Me paratë e tenderave po bën shtëpi në Peruxhia të Italisë

Shkurtimi i personelit në sistemin e shëndetësisë ka qënë në qendër të debateve të forta në komisionin e shëndetësisë mes ministrit Ilir Beqaj, dhe deputetëve. Akuza të forta janë hedhur ndaj ministrit të Shëndetësisë nga deputetët e opozitës. Kryetarja e komisionit Albana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.013Z

QSUT, hallexhinjtë rrethojnë Beqajn

Ata iu ankuan për mungesën e medikamenteve dhe i kërkuan ministrit furnizimin e spitaleve me ilaçe Ilda Hoxha Mungesa e ilaçeve është një prej problemeve kryesore të pacientëve, ndaj kjo i ka detyruar dje të rrethojnë ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, për t’i kërkuar lloga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama