Rezultate te kerkimit per termin: +Beqajt +Hidit +Ujkanit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.106Z

Ndaj Bosnjes me mbrojtje te blinduar. Rikthehet Beqiri ne vend te Currit

Kombetarja Shpallet lista anti-Bosnje nga te cilet 8 jane mbrojtes. Mungon Jonuzi ne sulm Pak ore perpara se sa te perfundonte ne spital per shkak te nje hemorragjie cerebrale e cila ka vene tashme ne diskutim te ardhmen e tij ne krye te Kombetares kuqezi pikerisht atehere kur dukej se gjithcka po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.577Z

Kuzhe: Entuziast pas rikonfirmimit

Trajneri Josip Kuzhe eshte shprehur mjaft i kenaqur pas konfirmimit te tij ne krye te Kombetares kuqezi nga presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit, Armand Duka. Vetem pak dite me pare, kreu i sportit me popullor ne vend shprehu besim te puna e 56-vjeçarit, duke theksuar se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Miqësoret Kuzhe: Miqësoret test për Eliminatoret e Evropianit

Autori i Lajmit: Redaksia Tiranë - Trajneri i Kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, bëri të ditur gjatë një konference shtypi listën e “gjatë” prej 26 lojtarësh të thirrur për dy ndeshjet miqësore ndërkombëtare të radhës, ato me Malin e Zi në Podgoricë, më 25 maj dhe me Andorr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama