Rezultate te kerkimit per termin: +Beqiri

Total: 4839
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.095Z

Beqiri në Slloveni

Me ftesë të ministres së Kulturës të Republikës së Sllovenisë, Majda Shirca, në Lubjanë po qëndron delegacioni i Republikës së Kosovës i udhëhequr nga ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Valton Beqiri. Ky delegacion po merr pjesë në Konferencën Lubjanës, ku po trajtohen ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.641Z

Beqiri priti regjisorin Unkovski

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Valton Beqiri, priti regjisorin e shquar maqedonas dhe profesorin universitar, z. Slobodan Unkovski dhe aktorin e shquar shqiptar, z. Bajrush Mjaku. Regjisori Slobodan Unkovski dhe aktori Bajrush Mjaku prezantuan para Ministrit Valton Beqiri idenë e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.026Z

Elbasan ekzekutohet Saimir Beqiri

brbrNje 40 vjecar eshte ekzekutuar me arme zjarri gjate nates duke u gdhire e hena ne periferi te qytetit te Elbasanit pergjate aksit Elbasan 8211 Metalurgji Viktima trupi i te cilit u gjet i pajete ne oborrin e nje lokali ne fshatin katundi i ri eshte Saimir Beqiri 40-vjec baba i tre femijeve Ai is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.253Z

Beqiri Jam denuar njehere

Arrestimi per llogari te autoriteteve belge i avokatit Idajet Beqiri dhe lenia ne arrest me burg per 40 dite nga gjykata e Prizrenit eshte pritur me revolte nga bashkëshortja e tij Nexhmie Beqiri, e cila i ben apel ministrit të Drejtesise Eduart Halimi, te nderhyje per te derguar do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.856Z

Ardit Beqiri largohet nga Vllaznia

(ALBANIA SPORT) – Mbrojtësi Ardit Beqiri nuk është më pjesë e Vllaznisë. Ish-lojtari 30-vjeçar i Tiranës (10 ndeshje këtë sezon) nuk udhëtoi me grupin e drejtuar nga Edi Martini në grumbullimin e Malit të Zi. Beqiri pritet të nënshkruajë me Partizanin e Kategorisë së Parë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.866Z

Elvin Beqiri drejt Grenoble

(ALBANIA SPORT) – Elvin Beqiri mund të luajë në kampionatin francez te Grenoble. Lajmin e jep gazeta “Panorama Sport”. Mbrojtësi 29-vjeçar shkodran nuk pranoi rinovimin e kontratës me Vllazninë dhe synon përveç pistës së Dinamos edhe atë të huaj. Gjatë verës së kaluar, Beqiri m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.976Z

Dorehiqet Beqiri drejtor i metrologjise

TIRAN- Leonard Beqiri ish-zv.ministri i filmuar duke ndare 70 mije euro ka dhene dje doreheqjen tek kryeministri Sali Berisha. Ne nje komunikate te ndare per shtyp Beqiri ka bere te ditur vendimin qe sipas tij vjen per ti hapur rruge hetimeve te prokurorise. Doreheqja e Leonard Beqirit nga posti i D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama