Rezultate te kerkimit per termin: +Beqja

Total: 3476
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.189Z

Beqja Berisha ka deshtuar

Nis ne kuvend diskutimi i kerkeses se maxhorances per heqjen e mandatit te deputetit socialist Ilir Beqja. Vete deputeti Beqja deklaroi se shpifjet e maxhorances ndaj tij tregojne se kryeministri Berisha ka deshtuar.Une jam ne politike per Shqiperine e te gjitheve. Nuk e kam shkelur bet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.969Z

Beqja Pastrim QSUT-se

Ministri i Shëndetësië Ilir Beqja prezantoi të premten drejtoreshën e re të Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza". "Drejtuese e re e QSUT-së është Ogerta Manastirliu. Ne bashkë bëmë vizitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.095Z

Beqja Borxhi publik po rritet

Beqja Borxhi publik po rritet E hene 04 Shkurt 2013 1905 p styletext-align justify Beqja Borxhi publik po rritetPartia Socialiste akuzon qeverine per rritje te borxhit publik ne kushtet kur sipas sekretarit per programim ne PS Ilir Beqja Shqiperia ka raportin me te keq te borxhit publik me te ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.520Z

Ilir Beqja, Kushtetuesja zbardh vendimin

TIRANË- Gjykata Kushtetuese zbardh vendimin për papajtueshmërinë e mandatit të deputetit të PS-së, Ilir Beqja. Vendimi vjen pas shqyrtimit te kerkeses së një grupi deputetësh demokratë, sipas së cilës, Beqja ka përfituar fonde publike gjatë kohës kur ka qenë deputet i Kuvendit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.094Z

Beqja Ekonomia ne ngerc

Beqja Ekonomia ne ngerc E hene 04 Shkurt 2013 1155 Ilir Beqja ne ZIPTe dhenat ekonomike per 2012-en jane tregues per nje situate te zymte dhe te veshtire edhe per kete vit Konstatimi eshte bere ne studion e emisionit ZIP ne Vizion Plus nga sekretari i Partise Socialiste per programin Ilir Beqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.355Z

Kuvend replika Beqja-Nishani

Deputeti Ilir Beqja ka denoncuar në fjalën e tij pasuritë sipas tij të fshehura të qeveritarëve. Duke mbështetur denoncimet e kolegut Taulant Balla, Beqja ka treguar disa fotografi me disa vila, të cilat sipas tij janë në pronë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.185Z

Beqja Alibeaj U shkel Kushtetuta

Mandati i deputetit socialist Ilir Beqja qe do te shqyrtohet diten e enjte ne seance nga Kuvendi i Shqiperise mblodhi ne studion e Top Show perfaqesues te mazhorances qe kembengulin se zoti Beqja ka shkelur Kushtetuten dhe perfaqesues te opozites qe kundershtojne heqjen e mandatit dhe qe u shprehen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama