Rezultate te kerkimit per termin: +Beqja

Meta: total 1000 / total_found 3458 / time 0.001 / keyword[0] beqja / docs[0] 3458 / hits[0] 8292 /
Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!
  • 2019-04-07

Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!

Kush po e përgjon prej shumë kohësh Ben Blushin? Kjo është pyetja që lind kur sheh se portalet janë përfshirë në një betejë, për të nxjerrë foto të darkave, shëtitjeve apo takimeve që drejtori i Përgjithshëm i Top Channel kryen në përditshmërinë e tij. Ai është shkëputur p

Çështja Shullazi/ Dështon seanca e 5-të, Gjykata e Apelit vendos të gjobisë
  • 2019-03-15

Çështja Shullazi/ Dështon seanca e 5-të, Gjykata e Apelit vendos të gjobisë

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë. Edhe këtë herë, shkak është bërë mbrojtja, ndërsa Gjykata ka vendosur të gjobisë avokaten e vendosur për të mbrojtur të pandehurit dhe të referojë rastin në Dhomën e

Shkëmbi ia merr dorën Skënderbeut, e mposht me 10 lojtarë në Korçë
  • 2018-12-01

Shkëmbi ia merr dorën Skënderbeut, e mposht me 10 lojtarë në Korçë

Blendi Shkëmbi ka mposhtur Orges Shehin, në përballjen e dytë mes të dyve si trajnerë, ndërsa këtë herë Teuta ka marrë pikët maksimale përballë Skënderbeut, në sfidën e luajtur në qytetin e Korçës, duke konfirmuar kështu edhe momentin e mirë që po kalon. Durrsakët e nisën m

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 14 vite burg Emiljano Shullazin
  • 2018-11-13

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 14 vite burg Emiljano Shullazin

Ashtu siç ishte parashikuar, është zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca gjyqësore për bandën e Emiljano Shullazit, me trupin gjykues që ka komunikuar dënimin për të gjithë anëtarët e grupit. Gjykata ka dënuar me 14 vjet e 8 muaj burgim Emiljano Shullazin. Ndërkohë

Bixhozi dhe Teatri sot në Kuvend. Qeveria e vetme, opozita bojkoton
  • 2018-10-25

Bixhozi dhe Teatri sot në Kuvend. Qeveria e vetme, opozita bojkoton

Me bojkotin e opozitës të konfirmuar tashmë, në Kuvend do të zhvillohet sot seanca parlamentare, ku pritet të miratohet ligji i propozuar nga qeveria për lojërat e fatit. Ky ligj do ti hapë rrugë mbylljes së çdo pike basti apo kazinoje pas datës 31 dhjetor dhe kryeministri Edi Rama ka n

Konkluzionet e mbrojtjes së Shullazit, policët me jelekë antiplumb
  • 2018-10-09

Konkluzionet e mbrojtjes së Shullazit, policët me jelekë antiplumb

Sot, në orën 10:00, mbrojtja e bandës Shullazi pritet të paraqesë konkluzionet në Gjykatën për Krime të Rënda. Të martën e kaluar, Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli pretencën duke kërkuar 64 vite burgim në total për grupin Shullazi. Prokurorët thanë se Emiliano Shullazi shoq

Krimet e Rënda të blinduara, shtyhet seanca për bandën e Shullazit (Foto)
  • 2018-10-09

Krimet e Rënda të blinduara, shtyhet seanca për bandën e Shullazit (Foto)

Sot, në orën 10:00 ishte parashikuar që trupa e avoktëve mbrojtës të bandës Shullazi të paraqiste në Gjykatën e Krimeve të Rënda, konkluzionet për vendimin e dhënë të martën e kaluar, ku Prokuroria shpalli pretencën duke kërkuar 64 vite burgim në total për grupin në fjalë. Por