Rezultate te kerkimit per termin: +Berane

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.500Z

Berane krkon Ramushin

Qendrsulmuesi i njohur kosovar, Ismet Ramushi ka zgjuar interesimin e skuadrs s elits s futbollit t Malit t Zi, Berane. Lajmin e ka konfirmuar pr Express vet Ramushi, i cili tregoi se t martn do t udhtoj drejt shtetit fqinj, pr t biseduar hollsisht me drejtuesit e Beranes. Ramushi e njeh mir futboll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.502Z

PSP dhe Fronti Demokratik ne Berane Te mos keqperdoret procesi zgjedhor

Transmetuar me 24012014 - 2057 Foto ilustruese PUBLICITET br br Mali i Zi 24 janar 2014 NOAal- PSP dhe Fronti Demokratik ne Berane kane kerkuar qe organet kompetente te reagojne dhe te pengojne keqperdorimin e qarte te resurseve shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.401Z

Deçiqi barazon në shtëpi

Skuadra shqiptare e Tuzit, "Deciq" nuk ka arritur ende që të shënojë fitoren e parë para shikuesve të saj. Në ndeshjen e javës së dhjetë të kampionatit malazez të futbollit skuadra nga qyteti i vogël shqiptar në jug të Podgoricës nuk ka shkuar më larg se barazimi 2:2 përballë skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.563Z

Permbytje ne Maline Zi 300 te evakuarne veri te vendit

PODGORICEuml- Autoritetet e Malit te Zi njoftuan se rreth 300 persona jane evakuar nga shtepite e tyre ne pjesen veriore te vendit per shkak te permbytjeve te shkaktuara nga reshjet e rrembyeshme te shiut. Autoritetet ne qytetin Berane shtuan se te evakuarit jane vendosur ne qendren komunale. Dhjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Mposhtet skuadra tuzjane

Futbollistët e Deciqit, skuadrës së vetme shqiptare në kategorinë e parë të futbollit malazez janë mposhtur nga Zeta në ndeshjen e mbetur të javës së gjashtë. Skuadra nga Tuzi është mposhtur në shtëpi me rezultatin e thellë 4:0. Kjo është humbje e tretë për skuadrën tuzjane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.416Z

Mal i Zi, përleshje polici-banorë

Policia malazeze ka ndërhyrë për t’i dhënë fund protestës popullore të banorëve të qytetit Berane, që prej muajsh kundërshtojnë depozitë mbeturinash. Në përleshjet e ndodhura në qytet, që ndodhet në veri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.165Z

Çështja e demarkacionit, e interpretuar për shqiptarët

Nga Adriatik Kelmendi A thua të na ndodhë vetëm neve? T'ia përshtatim të madhen të voglës, në vend se të ishte e kundërta?! Duket se kështu ka ndodhur në rastin e shumëdiskutuar të punës së përçudme të komisioneve për përcaktimin e vijës kufitare ndërmjet të Kosovës dhe Mal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama