Rezultate te kerkimit per termin: +Berat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

Grabitet një bankomat banke në Berat

Ne qytetin e Beratit kane thyer bankomatin e nje banke. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qendër të Beratit . Sipas policisë, rreth orës 03:35, në lagjen Dëshmorët e Kombit në Berat, është vjedhur me thyerje bankomati i një banke private, ku mësohet se janë ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.215Z

Kryeministri: Universitet ne Berat

Kryeministri Berisha premtoi diten e djeshme ne Berat se aty do te ngrihej edhe nje universitet. Keshtu, kreu i qeverise deklaroi se kishte rene dakord me kryebashkiakun e qytetit per ngritjen e ketij universiteti. Nga ana tjeter, Berisha ne Berat deklaroi se edhe bashkia e qytetit do te vendosej ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.118Z

Rruget nacionale ne Berat

Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto inspektoi punimet e “by passit’ të Urës Vajgurore, aksit rrugor Berat-Lushnje. Këto rrugë janë në një gjendje shumë të keqe dhe së fundmi po punohet për zgjerimin dhe shtrimin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.309Z

Berat, automjeti përplas 15-vjeçaren

Një 15-vjeçare është përplasur nga një automjet mbrëmjen e sotme në Berat. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se rreth orës 20:10 në lagjen 30 Vjetori, pranë Pastrimit Kimik, shtetasi O.G, 29 vjeç, banues në Otllak, duke drejtuar mjetin tip Renault ka aksidentuar shtetasen A.V, 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.475Z

Berat, dëmtohet rrjeti i ujësjellësit

 BERAT - Investimet që janë kryer gjatë viteve të fundit në Berat, veçanërisht ai i tanishmi për unazën e re të qytetit, dëmtojnë rëndë rrjetin e ujësjellësit. Gjatë gërryerjes dhe zgjerimit të rrugës për vazhdimin e punimeve të unazës së re, janë çarë tub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.413Z

Olldashi inspekton aksin Lushnje-Berat

Lushnje- Ministri i Punëve Publike dhe Transportit, Sokol Olldashi ka inspektuar sot punimet e rrugës Lushnje-Berat.Zoti Olldashi deklaroi se punimet në lotin e pare të rrugës Lushnje-Berat po ecin me ritme mjaft të mira, ndërkohë që Ministria e Punëve Publike dhe Transportit njoftoi se po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.766Z

Berat vidhet supermarketi Big Market

Berat 2 shkurt 2016 NOAal- Vidhet kasaforta e supermarketit Big Market ne Berat Gjate oreve te nates se lene pas ne Berat ne lagjen Deshmoret e Kombit eshte vjedhur me thyerje supermarketi Big Market me administrator shtetasin AA 36 vjec banues ne Beratbr br Mesohet se persona te paidentifikuar ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama