Rezultate te kerkimit per termin: +Beratin

Total: 1351
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.531Z

FOTOT/ Rilindja Urbane prek edhe Beratin

Kryeministri Rama ka publikuar në FB disa foto nga rruga që lidh Lushnjën me Beratin. Bie në sy një transformim i saj dhe mbjellja e shumë pemëve të reja. Ka përfunduar mbjellja e pemëve në rrugën e re Lushnje – Berat, e cila është transformuar rrënjësisht në mbështetje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.902Z

Kompromisi me Beratin

  Edhe një herë për Beratin në Listën e Trashëgimisë Botërore-UNESCO Ose “dhëntë e dhitë e Zeres, nami i Hasan Qeres” Sot përfundon punimet në Kebek të Kanadasë sesioni i 32-të i Komitetit të Trashëgimisë Botërore, i cili vendosi ndër të tjera edhe për fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.024Z

Brace Nuk tradhtoj Beratin

E premte 27 Janar 2012 1520 Deputeti socialist Erjon BraceDeputeti socialist Erjon Brace deklaron publikisht se nuk do te zbatoje vendimin e asamblese se PS qe e delegoi ate ne qytetin e Korces. Nga Berati ku eshte votuar per 5 legjislatura Brace u shpreh se nuk do ta tradhtoje asnjehere zonen e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.206Z

RILINDJE, NDIHMO BERATIN!

BAJRAM PEÇI Ftesa e Bibliotekës së qytetit për të paraqitur librin e ri të një kolegeje, më çoi në Berat, ku grupin tonë e befasoi prania e një lexuesi të veçantë. Ky lexues, madje bëri në prani të rreth 100 qytetarëve të tij, një përshkrim të përmbajtjes së librit, duke vle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.392Z

Rama Do te ringjallim Beratin

Kryetari i PS, Edi Rama ka prezantuar në Berat kandidatin e Aleancës për të Ardhmen për bashkinë e këtij qyteti, Fadil Nasufi. Në fjalën e tij, Nasufi ka premtuar angazhimin e tij për zhvillimin e qytetit të Beratit, në vecant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.709Z

KQZ debate për Beratin, Subashi braktis mbledhjen

Debatet e ashpra mes nënkryetares së KQZ-së, Dëshira Subashit dhe Njazi Kosovrastit detyrojnë nënkryetaren të lërë punimet e sotme të Komisionit. Subashi ka kërkuar miratimin e kërkesës së socialistëve për Beratin. TIRANE- Debate të ashpra në mbledhjen e KQZ-së pas ankimimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.532Z

PS rebelohet BraceNuk e tradhetoj Beratin

Te tjera rreth shkrimit Rama mbledh Keshillin e te Urteve BERAT - Deputeti socialist Erjon Brace deklaron publikisht se nuk do te zbatoje vendimin e asamblese se PS e cila e delegoi ate ne qytetin e Korces. Nga Berati ku eshte votuar per 5 legjislatura Brace u shpreh se nuk do ta tradhto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama