Rezultate te kerkimit per termin: +Beratit

Meta: total 1000 / total_found 12073 / time 0.006 / keyword[0] beratit / docs[0] 12073 / hits[0] 22410 /
Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital
  • 2019-04-11

Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Beratit ku një grua ka pqërfunduar në spital pasi ka rënë nga kati i dytë I banesës së saj private. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poshnjë në Urë Vajgurore, ndërsa e dëmtuara është identifikuar si Zamira Xhaxha

Ikën Altin Qato, zëvendësohet nga kreu i operacionit që arrestoi Dritan Dajtin
  • 2019-04-11

Ikën Altin Qato, zëvendësohet nga kreu i operacionit që arrestoi Dritan Dajtin

Largohet nga detyra Altin Qato, drejtor i Policisë së Elbasanit prej gati dy vitesh. Mësohet se vendin e tij do ta zërë Arjan Muça, shefi i Njësisë Operacionale të Policisë së Shtetit, i cili gjatë qeverisjes Berisha drejtori operacionin e arrestimit të Dritan Dajtit gushtin e 2009-s,

Firojnë listat e Bashës dhe Kryemadhit, dy tradhtarë duan mandatin (EMRAT)
  • 2019-04-09

Firojnë listat e Bashës dhe Kryemadhit, dy tradhtarë duan mandatin (EMRAT)

Vijon të firojnë listat shumëemërore të kandidatëve për deputetë të opozitës. Dy kandidatë të tjerë kanë dorëzuar sot në KQZ formularin e vetëdeklarimit, duke pranuar të marrin mandatet për të plotësuar vakancat në Kuvend. Ata janë, kandidati i PD-së në qarkun e Korçës, An

Skemi bukë të hamë, 63-vjeçari i vë flakën vetes
  • 2019-04-06

Skemi bukë të hamë, 63-vjeçari i vë flakën vetes

Një 63-vjeçar nga lagjja Çelepias në qytetin e Beratit, ka tentuar ti japë fund jetës duke i vënë flakën vetes pasi është lyer me benzinë. Ngjarja ka ndodhur në lulishten e lagjes ku ai banonte dhe kanë qenë kalimtarët që kanë njoftuar patrullën më të afërt të policisë që e

Protesta në Lushnje/ Fermerët thumbojnë me vizën për Gjermani (VIDEO)
  • 2019-04-03

Protesta në Lushnje/ Fermerët thumbojnë me vizën për Gjermani (VIDEO)

#td_uid_1_5ca517011b791 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/55919111_2047492682218823_7990364613541625856_n-80x60.jpg) 0 0 no-repeat;

No Pic available
  • 2019-04-01

Vari veten në burgun e Beratit, shuhet pas 2 javësh në Spitalin e Traumës (EMRI)

Bujar Murati, 38-vjeçari nga fshati Lybeshë i Poliçanit i cili më 13 mars u gjet i vetëvarur në qelinë e tij në burgun e Beratit, por që ia hodhi paq falë ndërhyrjes në kohë të gardianëve që e transportuan me urgjencë në spital, ka ndërruar jetë pas rreth 2 javësh në Spitalin e

Alo: Kujdesuni për fëmijët e mi! Gruaja vetëvaret pasi telefonoi policinë (EMRI)
  • 2019-03-25

Alo: Kujdesuni për fëmijët e mi! Gruaja vetëvaret pasi telefonoi policinë (EMRI)

Një mënyrë tepër tronditëse për ti dhënë fund jetës ka zgjedhur një 41-vjeçare nga fshati Molisht i ish/komunës Sinjë, në rrethin e Beratit. Mësohet se Merita Filaj, nëna e 3 fëmijëve ka varur veten me litar në kasollen e barit, që ndodhej pak metra larg banesës së saj. Por më