Rezultate te kerkimit per termin: +Beratit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.337Z

Policia e Beratit arrestonMaradonën

Policia e Beratit ka arrestuar një 21-vjeçar, që akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Ai është Maradona Kovaçi. Gjykata e Beratit ka vendosur ndaj tij masën e arrestit me burg. Tashmë Maradona pritet të procedohet për akuzat që rëndojnë ndaj tij.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.047Z

Cekja i Beratit

Të gjithë e njohin si Cekja i Beratit. Nuk ka telekomedi apo ambient artistik ne keto 20-vitet e fundit, ku flitet per humor dhe ai te mos jete i pranishem. Ne familje eshte shume babaxhan. Pjesen me te madhe te kohes e kalon prane gruas, vajzave dhe djalit. Edhe pse ka shume miqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Shen Maria e Beratit

Shen Maria e Beratit E diel 20 Janar 2013 1319 Shen Maria e BeratitShen Maria e Beratit nje drame e cila mban firmen e Namik Dokles eshte ngjitur si premiere mbremjen e te shtunes ne teatrin Andon Zako ajupi te qytetit te Korces Nen regjine e Dhimiter Orgockes pjesa i vendos ngjarjet ne mesjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.530Z

Perurohet rruga hyrese e Beratit

Kryeministri Berisha inauguroi diten e djeshme rrugen hyrese te qytetit te Beratit, me vlere 4.5 milione euro. Gjate ketij inaugurimi, kryeministri deklaroi se kjo rruge formonte nje nga hyrjet me te bukura ne Shqiperi, e denje per qytetin e Beratit dhe per trashegimine kulturore te tij. Kreu i qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Presidenti bullgar viziton qytetin e Beratit

Presidenti Bullgar, Theodhor Roussinov, ka bërë një vizitë në qytetin e Beratit, ku dhe ka vlerësuar historinë e këtij qyteti. Gjithashtu ai ka shprehur edhe dëshirën, gatishmërinë dhe përkrahjen e shtetit bullgar për aderimin e vendit tonë në NATO dhe Bashkimin Europian. BERAT-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.153Z

Percahet PD e Beratit

Pak dite para procesit zgjedhor te 28 qershorit, Partia Demokratike ne rrethin e Beratit humbet nje nga zonat mbeshtetese te saj, sic eshte komuna Kutalli. Drejtuesit e seksionit te Partise Demokratike ne fshatin Drenovic, se bashku me ta dhe nje grup anetaresh kane deklaruar shkeputjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.160Z

Rifai Promovoni vlerat e Beratit

Deklarata Sekretari i pergjithshem i Turizmit Boteror Taleb Rifai vizitoi Beratin Sekretari i pergjithshem i Turizmit Boteror Taleb Rifai ka udhetuar dje drejt Beratit ku ka vizituar disa nga objektet me me vlere te ketij qyteti. Z. Rifai ka mberritur ne mesdite ne qytetin muze pjese e trashegimise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama