Rezultate te kerkimit per termin: +Berberi

Meta: total 1000 / total_found 1669 / time 0.001 / keyword[0] berberi / docs[0] 1669 / hits[0] 2816 /
Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-29

Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit

Është bërë publike fotoja e Klodian Banes, i cili sipas policisë është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit. Ai dyshohet se ishte personi që e ekzekutoi menaxherin e VIP-ave, poshtë hyrjes së pallatit mbrëmjen e 18 marsit. Bane është në kërkim nga policia, ndërsa emri i t

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli
  • 2019-03-28

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli

Tre të rinjtë, arrestuar si pjesë e grupit që ekzekutuan Jurgen Kurtit më 18 mars në rrugën Zef Jubani, do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Në një seancë me dyer të mbyllur me kërkesë të prokurorisë për shkak të sekretit hetimor, Gjykata Penale ka caktuar

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve
  • 2019-03-27

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, dëshmia e tre të arrestuarve

Pas vrasjes të Jurgen Kurtit, policia arrestoi tre persona si të dyshuar, të përfshirë në ekzekutimin e 26-vjeçarit poshtë pallatit ku jetonte me të ëmën në Tiranë. Krahas tyre policia ka shpallur në kërkim edhe një tjetër, i cili mendohet të jetë këmbëza që i mori jetën të r

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, një nga autorët me makina luksoze (Emrat & Foto)
  • 2019-03-26

Vrasja e menaxherit të VIP-ave, një nga autorët me makina luksoze (Emrat & Foto)

Olsi Qalliaj Policia e Shtetit ka zbardhur vrasjen që terrorizoi tiranën mbrëmjen e 18 marsit dhe ku viktimë mbeti i njohuri si menaxher i VIP-ave, Jurgen Kurti. Për ngjarjen në fjalë, janë arrestuar tre të rinj, të cilëve u janë gjetur armë, fishekë dhe makina luksoze. Sipas policisë

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti
  • 2019-03-26

Autorët rrëfejnë krimin, snxjerin porositësin! Ja për sa euro u vra Jurgen Kurti

Pasditen e djeshme në kryeqytet janë arrestuar Elsi Levendi, Alesio Berberi dhe Olsi Qalliaj. Të tre janë miq me njëri-tjetrin dhe sipas Report TV edhe vrasës me pagesë, pasi nga porositësi i ekzekutimit të Jurgen Kurtit më datë 18 mars në zemër të Tiranës, dyshohet se janë paguar me

Ja kush e zëvendëson Etleva Kondin, drejtoreshën që firmosi dhjetëra HEC-e
  • 2019-02-06

Ja kush e zëvendëson Etleva Kondin, drejtoreshën që firmosi dhjetëra HEC-e

Angazhimi i Belinda Ballukut për të fshirë klanin Gjiknuri në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë çoi dje në shkarkimin e drejtoreshës së Drejtorisë së Partneritetit Publik Privat në këtë ministri. Etleva Kondi, e cila njihet si drejtoresha që firmosi për dhjetëra HEC-e, u

Ekskluzive, zbardhen dokumentet e pallatit të Xhafës në Pogradec
  • 2018-12-06

Ekskluzive, zbardhen dokumentet e pallatit të Xhafës në Pogradec

Fatos Nano, dhe pse Fatmir Xhafaj e tradhëtoi, si një politikan tolerant e rikthen sërish Xhafaj në Partinë Socialiste, duke e vendosur si deputët për qytetin e Pogradecit, në vitin 2001. Angazhimi në politikë, e ndihmoi Fatmir Xhafaj që të shtonte influencën në qytetin e Pogradecit. P