Rezultate te kerkimit per termin: +Berishs

Meta: total 291 / total_found 291 / time 0.000 / keyword[0] berishs / docs[0] 291 / hits[0] 402 /
Grabisnin shtëpi e dyqane, pranga dy hajdutëve serialë (EMRAT)
  • 2018-02-17

Grabisnin shtëpi e dyqane, pranga dy hajdutëve serialë (EMRAT)

Një grup hajdutësh që ishin përfshirë në një seri vjedhjesh në banesa në qytete të ndryshme të vendit, janë arrestuar falë një bashkëpunimi mes policisë së Durrësit dhe policisë së Tiranës. Policia ka arritur të dokumentojë një sërë vjedhjesh të kryera nga ky grupnë zonë

Tahiri komenton lirimin e Lul Berishës: Kambanë alarmi, frikë nga vetingu
  • 2016-12-09

Tahiri komenton lirimin e Lul Berishës: Kambanë alarmi, frikë nga vetingu

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri komentoi lirimin para kohe nga burgu të kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berishs, me një vendim gjykate. Ai ishte në të njëjtën linjë me ambasadorin Donald Lu, duke thënë se vendime të tilla të gjykatave dekurajojnë Policinë e Shtetit. Liri

Në vend të autokritikës, dhëndri i Berishs fyen dibranët: U shitët për 50 euro
  • 2016-09-13

Në vend të autokritikës, dhëndri i Berishs fyen dibranët: U shitët për 50 euro

Partia Demokratike në vend që të bëjë autokritikë për shkaqet e humbjes së thellë në Dibër kanë zgjedhur t’ua vënë fajin dibranëve dhe jo vetes. Fillimisht ishte Lulzim Basha që tha se në Dibër nuk ka humbur opozita, por ka fituar krimi. Basha e ka cilësuar humbjen në Dibë

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij
  • 2016-07-19

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij

Nga Zef Brozi Me 21 Korrik cdo deputet i Mazhorancs dhe Opozits dhe gjith Parlamenti i Shqipris ka shansin e madh t dshmoj me votn e vet Pro Projektit t Reforms pr Drejtsin se e do Shqiprin, se sht pr pranimin e Shqipris n Bashkimin Europian, se sht pr forcimin e marrdhnieve me Amerikn dhe Europn

E verteta per atentatin ndaj Berishes ne 90
  • 2014-10-31

E verteta per atentatin ndaj Berishes ne 90

e Enjte 30 Tetor 20141306 pm p classwp-caption-text Prec ZogajbrbrPrec Zogaj boton librin publicistik 8220Fillimet8221 nga UET PREbrbrSSStudentit Ndue Lugja i ra shorti ose e zgjodhi vete te qendronte si mburoje njerezore para Berishes brbrVotimi i fshehte per kreun e PD ne shku

Ish- shoqëruesi i Sali Berishës emërohet shef sigurie në PD
  • 2014-06-10

Ish- shoqëruesi i Sali Berishës emërohet shef sigurie në PD

Besnik Murati, ish- kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit, është emëruar shef i sigurisë në Partinë Demokratike. Murati prej disa ditësh ka marrë detyrën e re të përgjegjësit të sigurisë në të gjithë selinë e demokratëve. Ai duhet të mbikëqyr

Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme
  • 2014-04-23

Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme

Deputeti i Partis Socialiste Erion Braçe iu prgjigj deklarimeve mediatike t kryetarit t opozits, Lulzim Basha. N nj koment n rrjetin social Facebook, Braçe shkruan se ka dgjuar nj recitim me z t trashur nga Basha por krkohet prgjigje pr disa çshtje ku ai gnjeu publikisht. Lulzim Basha gnjeu ku