Rezultate te kerkimit per termin: +Berishn

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Meta: Rama m udit

Nse miku im Rama, ka vrtet ato mendime pr Sali Berishn, pr rrezikun q Berisha i kanos zgjedhjeve n Shqipri, athere ai duhet t bj nj autokritik t madhe pr t gjitha pushtetet q i dha Sali Berishs n natn e 21 Prillit. Kshtu sht deklaruar lideri i LSI, z.Ilir Meta gjat nj takimi t zhvilluar dje antar dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.853Z

Meta: Ftesa e Rams demagogji

Menjher pas thirrjes s kryetarit t PS-s Edi Rama pr nj bashkim t ri politik, ka reaguar ashpr kryetari i LSI-s, Ilir Meta. N nj deklarat pr shtyp, Meta u shpreh se kurrsesi nuk mund t pranonte nj ofert t till fallso nga lideri i PS-s, i cili tradhtoi koalicionin e majt. Nuk mund t jemi n nj koalicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

T enjten emri i ministrit t Puns

Gjat dits s enje, kryeministri Sali Berisha do t bj publik edhe emrin e ri t ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta , q do t zr vendin e Kosta Barks, i cili pret shkarkimin, pas krkess s PBDNJ-s, pr largimin e tij nga ky post. Gjat nj takimi, nj dit m par me Berishn, kreu i PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Pack mbshtet Berishn

Tiran (start)-Europarlamentarja Doris Pack, duke mbshtetur nismn e kryeministrit shqiptar Sali Berisha pr heqjen e makinave t deputetve, theksoi se n asnj vend t bots, deputett nuk kan makina dhe shofer t paguar nga shtetit. Nj gj e till nuk ekziston n asnj vend t bots. E kam diskutuar kt para disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Vukevi akuzon Berishn

Beograd (start)-Prokuror i Serbis pr krime t lufts Vladimir Vukevi, ka akuzuar kryeministrin e Shqipris, Sali Berisha, se ka urdhruar shrbimet e siguris q ti shkatrrojn dokumentet pr serbt e zhdukur n Kosov, transportin e tyre n Shqipri, si dhe pr tregtin me organet e tyre. N nj intervist pr ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.909Z

PS padit Berishn

Përmes deputetit Saimir Tahiri, Partia Socialiste ka dorëzuar në Prokurorinë e Përgjithshme padinë ndaj kryeministrit Sali Berisha.(UPDATE) Opozita akuzon kreun e qeverise se rreth dy vjet me pare kercenoi me jete deputetin Taulant Balla, nje padi qe vjen pas asaj te Partise Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.107Z

Opozita: Presidenti të ndërhyjë për incidentin me Withers

Tahiri: Letra e Mets ishte skandal, Topi t bj transparencn Partia Socialiste i krkon Presidentit Bamir Topi t ndrhyj n prplasjen diplomatike mes qeveris shqiptare dhe diplomacis s Shteteve t Bashkuara t Ameriks. Nnkryetari i grupit parlamentar t Partis Socialiste, Saimir Tahiri, akuzoi dje dy kokat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama