Rezultate te kerkimit per termin: +Berishs

Total: 283
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

PS: Grdeci srish n Kuvend, krkohet dorheqja e Berishs

Burime nga selia e Partis Socialiste bjn me dije se n seancn e sotme parlamentare ligjvnsit socialist do t risjellin n rendin e dits shtjen e Grdecit. Sipas t gjitha gjasave socialistt srish do t cilsojn si korrupsion shttror at ka ndodhi n Grdec, tashm edhe n dritn e fakteve t reja t publikuara nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.157Z

Klosi: Berisha të harrojë djegien e fletëve të votimit

N nj deklarat pr shtyp dhn sot, Sekretari Organizativ i PS, Blendi Klosi u ndal n krkesat e rezolutn s PE, e cila i krkon qeveris shqiptare t zgjidh krizn dhe t bj transparencn. Vendi ndodhet sot n nj kriz t thell ekonomike dhe institucionale, t deklaruar jo vetm nga opozita por edhe nga ndrkombtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Brace akuza Berishs

Nnkryetarit t Grupit Parlamentar t PS Erion Brae deklaroi sot se Sali Berisha gnjen kur thot se po ndrton 800 km autostrada. T gjitha rrugt e inauguruara nga kryeministri, socialistt i kan quajtur t sukses t tyre, pasi sipas Braes, kto vepra t rndsishme kombtare i ka nisur Partia Socialiste kur isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

PS mocion Berishs

Tiran (start)- Partia Socialiste i ka krkuar srish sot kryeministrit Berisha q t prgjigjet n seanc pr lidhjet e tij me biznesmenin serbo-boshnjak Damir Fazlli. Pas mbledhjes s sotme t Grupit Parlamentar socialist, kryetarja e ktij grupi, Valentina Leskaj ka prsritur krkesn pr mocion debati me kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Gaçi: PD të shkojë në gjykatë

Akuzat “Aldo Lepuri ka rastin t shkoj n prokurori a gjykat ku e presin padit dhe kallzimet tona pr shpifje”. Ky sht prononcimi q lshoi dje Partia Socialiste nprmjet deputetit Artan Gai lidhur me akuzat q kan lshuar s fundmi nj grup deputetsh t Partis Demokratike. Deputeti Gai u bn thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Meta: Akuza Deputetve te PS-s

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim, Ilir Meta nuk ka kursyer srish kritikat n adres t kryesocialistit Rama dhe Kryeministrit Berisha. Gjat nj takimi me grat antar dhe simpatizante t LSI-s n Njsin Nr. 3, Meta e cilsoi t turpshme bashkpunime e lidershipit t PS dhe nj pjes t deputetve t PS-s me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Dule-Berishs: Shkarko Barkn

Partia Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut me an t kryetarit Vangjel Dule, i ka krkuar sot zyrtarisht kryeministrit Berisha shkarkimin e ministrit t Puns Kosta Barka. Dule ishte n kryeministri rreth ors 14:00, ku zhvilloi nj takim t shkurtr me kryeministrin Berisha. Pas takimit, Dule nuk ka deklaruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama