Rezultate te kerkimit per termin: +Berish

Total: 6302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.164Z

Kroacia nderon Bekim Berishën

Presidenti i Republikës së Kroacisë, Ivo Josipoviq, ka nderuar Bekim Berishën me medaljen e artë - “Kryqi i Kuq Kroat”. Në një ceremoni solemne të organizuar në ambientet e Ministrisë së Mbrojtjes së Republikës së Kro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.347Z

Vaterlotë e Berishës

Etërit dhe bijtë e tyre, ja kanë bërë nja tre herë Vaterlonë, Sali Berishës. E kanë tërhequr zvarrë në ’91-shin, ’97-ën dhe ’13-ën; e kanë bërë të qajë; e kanë bërë lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.168Z

Collins zgjedh Fadil Berishën

Aktorja veterane, Joan Collins, e njohur nga seriali “Dinastia”, ka zgjedhur të bashkëpunojë me Fadil Berishën, për realizimin e një sesioni fotografimi. Ajo ka udhëtuar drejt  Nju Jorkut, për të pozuar para objektivit të fotografit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.277Z

Liverpooli shumë seriozisht pas Berishës!

Gjigandi anglez, Liverpool është duke u munduar të bindë talentin kosovar, Valmir Berisha që ta bindë atë në afatin e janarit. Sipas mediave angleze, skautët e Liverpoolit e kanë shikuar në secilën ndeshje të Kampionatit Botëror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.653Z

Kjo është e ardhmja e Bernard Berishës

Ashtu siç pritej ndodhi. Bëhet fjalë për Bernard Berishën, për të cilin drejtuesit e klubit kanë vendosur përfundimisht ta shesin. Një gjë e tillë konfirmohet për “Panorama Sport” nga vetë presidenti i Skënderbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.803Z

Sali Berisha krenar me Salihun dhe Berishën

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë Sali Berisha ka shkruar në rrjetin social facebook për fitoren e kombëtares. Ai ka përmendur mbiemrat e dy lojtëarëve që përbëjnë emrin e tij: Salihut dhe Berishës. “Fitore! S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.657Z

Pas Berishës, radhën e ka Enveri - FOTO

TIRANE - Një nga lajmet më të bujshme të kësaj vere, pas dorëheqjes së Sali Berishës nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike, ka qenë ai i realizimit të një tatuazhi me portretin e tij. Një adhurues i flaktë i Berish&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama