Rezultate te kerkimit per termin: +Berisha +Do

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.280Z

Berisha do takoje Merkel

Kryeministri Berisha pritet te takoje edhe kancelaren gjermane, Angela Merkel ne nje vizite zyrtare ne Gjermani. Ky lajm eshte bere i ditur nga perfaqesuesi i fondacionit gjerman Konrad Adenauer, Thomas Kunze gjate takimit qe zhvilloi diten e djeshme me kryeministrin Berisha. Ne fjalen e tij, Kunze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.662Z

Berisha: Koalicioni do te zgjerohet

Kryeministri Berisha gjate mbledhjes se qeverise qe zhvilloi dje deklaroi se qeveria e re qe do te krijohej pas mbylljes se procesit zgjedhor do te ishte pasoje e nje koalicioni te zgjeruar. Por kryeministri Berisha deklaroi se ndonese qeverise se re qe pritej te formohet, qeveria aktuale do te vazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.483Z

Berisha: Do dixhitalizojmë bujqësinë

Kryeministri Berisha ka shpalosur sot projektet e qeverisë për vitin 2012 ku përparësi të madhe do të ketë sektori i bujqësisë. Ndërsa e ka cilësuar sektorin e bujqësisë si mjaft të rëndësishëm për zhvillimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.120Z

Berisha: Do çrrënjosim korrupsionin

Kryeministri Sali Berisha deklaroi dje nga Korça se, “qeveria do të mbështesë dhe do të luftojë së bashku me qytetarët për të çrrënjosur korrupsionin”. Në kuadër të turit të tij “Shqipëria në NATO”, Kryeministri u takua mesditën e sotme me banorë të qytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.312Z

Berisha Rama do pazare

Kryeministri Sali Berisha deklaroi mbrëmjen e së premtes, në një takim me demokratët e Vlorës, se do të bisedojë me Ramën për çështjen e presidentit. Por ai tha se kryetari i PS-së do pazare për presidentin dhe kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.131Z

Berisha: Do ruajmë stabilitetin ekonomik

Viti 2009-të ishte i suksesshëm në planin ekonomik, jo vetëm zgjedhor dhe viti 2010-të do të ndjekë të njëjtën rrugë, por me ritme më të shpejta. Kjo është garancia që ka dhënë kryeministri Berisha në mbledhjen e Komitetit të Planifikimit Strategjik ndërsa diskutohej për projek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.970Z

Berisha Do ndryshojme Pogradecin

Kryeministri Sali Berisha prezantoi kandidatin e Aleancës për Qytetarin për bashkinë e Pogradecit, Luan Topciu, i cili, së bashku me kryeministrin premtoi se do të ndryshojë Pogradecin, për ta bërë atë një qytet të vërtetë eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama