Rezultate te kerkimit per termin: +Berishabr

Total: 370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.265Z

Berisha Rama ne Shkoder si krimineli ne vendin e krimit VIDEO

Transmetuar me 16122015 - 1234 Sali Berisha foto arkiv PUBLICITET Tirane 16 dhjetor 2015 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha thote se Edi Rama eshte njeriu i mbushur ne deshtime dhe skandalebr br Ai tha se Rama shkoi ne Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.002Z

Berisha Shkarkimi i Zana Xhukes vendim nazist

Transmetuar me 27022014 - 1200 Ish-kryeministri Berisha PUBLICITET Tirane 27 shkurt 2014 NOAal- Ish-kryeministri Sali Berisha gjate fjales se tij ne sallen e Kuvendit u ndaj ne shkarkimin e kryeinspektores Zana Xhuka Sipas Berishes sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.450Z

Berisha Prokuroria te hetoje lidhjet e Rames dhe Tahirit me krimin

Transmetuar me 12012016 - 1331 PUBLICITET Tirane 12 janar 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha ne nje bashkebisedim me gazetaret diten e sotme ka deklaruar se situata e rendit dhe sigurise ne vend ka degraduar Sipas Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.328Z

Dyshime se Berisha takoi Osama bin Laden kur ishte President

Transmetuar me 05082015 - 1345 Ne Shqiperi lajm kryesor i oreve te fundit u be dyshimi se deputeti demokrat Sali Berisha ka takuar Osama bin Laden ne Tirane kur ishte President i Republikesbr br Dyshimi u publikua nje dite me pare ne disa media nderkombet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.680Z

Berisha Qeveria skandal me ndertimin e nje TEC-i ne Maliq Peleshi Genjen

Transmetuar me 24112016 - 1452 Tirane 24 nentor 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur per ligjin e mbetjeve tha se pershendet iniciativen e shoqerise civile per te protestuar dhe per te mbrojtur te ardhmen e tyrebr br Pershendetjet me te pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

Kriza politike ne Kosove kryetari i REK kerkon ndihme nga politika shqiptare

Transmetuar me 24022016 - 1246 Tirane 24 shkurt 2016 NOAal- Situata politike ne Kosove dhe gjetja e rrugeve te kapercimit te saj ka qene kryefjala e diskutimeve ne takimin qe republikanet e Kosoves nepermjet kryetarit Faton Kurti kane zhvilluar ne Shqiperi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.443Z

Skandali ne Sarande Berisha Rama heshti sepse njeh dobesine pedofilike te Kokedhimes

Transmetuar me 17082014 - 1248 Sali Berisha PUBLICITET Tirane 17 gusht 2014 NOAal- Ish kreu I Partise Demokratike Sali Berisha ne nje shkrim te tij ne lidhje me skandalin e ndodhur ne Sarande shprehet se Rama heshti sepse njeh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama