Rezultate te kerkimit per termin: +Berishen

Meta: total 1000 / total_found 3147 / time 0.001 / keyword[0] berishen / docs[0] 3147 / hits[0] 4105 /
No Pic available
  • 2017-06-15

Blushi në Durrës: PD-PS janë bërë bashkë kundër qytetarëve

Kryetari i partisë  LibrA, Ben Blushi, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 qershorit, zhvilloi takime me qytetarë  dhe biznese te vogla  në Durrësit.  Në takim me qyetarët Blushi ironizoi dy partitë e medha kur tha që të mos  votojnë Sali Beris

No Pic available
  • 2017-06-06

Blushi denoncon censurën që media i bën LIBRA-s

Kreu i LIBRA Ben Blushi ka deklaruar se do të vijojë fushatën derë më derë duke kërkuar votë morale në 25 qershor. Sipas tij vetëm në këtë mënyrë do të rrënohet kasta e vjetër dhe të korruptuar. Po ashtu Blushi shprehet se partitë e vjetra kanë krijuar monopol duke mos lejuar tr

No Pic available
  • 2017-06-02

Rrugët përplasin Braçen me Dervishaj: Djalë i mirë, shiko këtë frenë të madhe

Vijojnë replikat në distancë mes PS dhe LSI. Deklaratave të një dite më parë të Ministrit Dervishaj u është kundërpërgjigjur sot deputeti socialist Erjon Braçe. Braçe i referohet Dervishaj si djalë i mirë, por që sipas tij nuk konvertohet në punë. Për ta konkretizuar, deputeti so

No Pic available
  • 2017-06-02

Braçe përplaset sërish me ministrin e LSI: Është djalë i mirë, po shih rrugët se do hamë kokën

Deputeti i PS-së Erjon Braçe ka reaguar serish dhe kësaj radhe duke hedhuar akuza të forta drejt LSI-së, në një postim në faqen e tij në Facebook duke i kthyer përgjigjen ministrin e transporteve për situatën e rrugëvë. Në postimin e tij Braçe shkruan se ministri është djalë i m

No Pic available
  • 2017-04-04

Qeveri besimi? Braçe: Zgjedhjet i garanton drejtësia, asnjë politikan

Një ditë pas qëndrimit të shprehur të LSI, ka ardhur reagimi i parë në rradhët e socialistëve. Deputeti, Erjon Braçe, është shprehur kategorikisht kundër çdo lloj qeverie, qoftë kjo teknike apo e besimit, që nuk del nga vota e popullit. Ai thotë se nuk pranon të ndajë pushtet me S

Erjon Braçe i përgjigjet ashpër Metës: Nuk votoj asnjë qeveri besimi me PD-në brenda
  • 2017-04-04

Erjon Braçe i përgjigjet ashpër Metës: Nuk votoj asnjë qeveri besimi me PD-në brenda

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe vjen me një reagim të ashpër kundër kryetarit të LSI-së, Ilir Meta, pas deklaratës së këtij të fundit për krijimin e qeverisë së besimit. Në një mesazh në faqen e tij në Facebook, Braçe pohon se nuk e ndan pushtetin me ish-kryeministrin

No Pic available
  • 2017-03-15

Balla: Çadra e PD spo flet më për votim elektronik

Deputeti i PS, Taulant Balla tha se në çadrën e PD nuk po flitet më për votim elektronik. Sipas Ballës kjo tregon qartë se ajo është ngritur për të bllokuar vettingun. Në një postim në Facebook, Balla shkruan se bojkoti i komisionit te reformes zgjedhore, i  Parlamentit, ndoshta e