Rezultate te kerkimit per termin: +Berishes

Total: 8505
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.269Z

Testikulat e Berishes

Nga Mihallaq Qilleri   Shtypi i këtyre dy-tri ditëve, por edhe me parë, është duke u marrë me banalitetet mediokre, mesjetare, psikodermatike që liderët e forcave të mëdha politike përdorin në parlament. Është një turp kombëtar, sidomos fjalori tashmë i “sprovuar”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.502Z

Shalsi: "Sjellja uzurpatore e Berishes, rrezikon vendoret"

Deputeti i Partise Socialiste, Eduart Shalsi, vleresoi dje se sjellja uzurpatore e Berishes eshte rrezik per demokracine vendore. "Me prova dhe fakte kemi deshmuar gjate viteve te fundit nderhyrjen e vazhdueshme dhe arbitrare te Sali Berishes dhe qeverise se tij, ne kompetencat e pushtetit vendor",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.756Z

Rama: Zgjedhjet, peng i Berishes

Kryetari i Partise Socialiste eshte fokusuar serish ne veprimtarine e institucionit te administrimit te zgjedhjeve KQZ, duke argumentuar se shumica e anetareve po perdoren nga kundershtari i tij politik, duke shkaterruar ne kete menyre procesin zgjedhor. (UPDATE) Shkak per riformulimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.877Z

"Meta, tani minister i Berishes per opoziten"

Socialistet akuzojne kreun e LSI-se se eshte kthyer ne nje minister te Berishes qe merret me opoziten. Referimi ka ardhur, menjehere pas akuzave te liderit te LSI se Rama po blen drejtues te partise qe drejton rivali i tij i majte. "Ilir Meta eshte kthyer ne minister i Sali Berishes qe merret me opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.100Z

Meta: Vota jone kunder Berishes

TIRANE - Grupi parlamentar i Levizjes Socialiste per Integrim eshte i gatshem per te firmosur nje kerkese per mocion mosbesimi kunder kryeministrit Sali Berisha. "Jemi shume dakord per cdo lloj mosbesimi ndaj Kryeministrit Berisha dhe jemi te gatshem qe ta firmosim qe tani", konfirmoi dje lideri i L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.247Z

Rama: Buxheti i fundit i Berishes

Partia Socialiste deklarohet kunder projektbuxhetit te qeverise per vitin 2009. Kryesocialisti Rama akuzoi dje kryeministrin se po i zhyt shqiptaret ne varferi. Rama u shpreh i sigurt se ky eshte buxheti i fundit i hartuar nga Berisha dhe qeveria e tij, duke u shprehur i sigurt ne fitoren e partise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.246Z

Haxhiymeri: Ilir Meta, si Gerti i Berishes

Ka qene i menjehershem reagimi i socialisteve, pas akuzave te Metes ne Shkoder ndaj kryesocialistit, Edi Rama. Sekretarja per Shoqerine Civile dhe Shanset e Barabarta ne PS, Edlira Haxhiymeri eshte shprehur se akuzat e kreut te LSI jane njelloj me ato te kryeministrit Berisha. "Qe Ilir Meta te flase

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama