Rezultate te kerkimit per termin: +Bernabeu

Total: 3069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.462Z

“Mourinho” në Bernabeu

Kur sonte Jose Mourinho të zbresë në stadiumin Santiago Bernabeu për ndeshjen me Galatasarayn, ai do të ndjeje gjithë përkrahjen e tifozërisë vendëse. Sipas raportimeve të Marcas, tifozët kanë përgatitur disa pankarta me mbishkrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.459Z

Në Bernabeu për fitore

Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas insiston se klubi katalunas nuk i frikësohet Real Madridit në prag të supersfidës së fundjavës, ku do të përballen dy skuadrat më të mëdha spanjolle. Ish futbollisti i Arsenalit beson se ekipi i Pep Guardiolës mund të fitojë në Santiago Bernabeu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Iniesta: Do të fitojmë në Bernabeu

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta mezi e pret ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës që zhvillohet me sistem vajtje-ardhje, pasi mesfushori kërkon fitore në Bernabeu para ndeshjes kthyese në Camp Nou. “Shpresoj se Superkupa e këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.425Z

Skandal në Bernabeu

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se skuadra e tij tashmë është eliminuar nga Liga e Kampionëve, pas humbjes 0-2 në shtëpi nga Barcelona në ndeshjen e parë gjysmëfinale. Mourinho e quan skandal atë që ndodhi në Santiago Bernabeu, ku ai dhe mbrojtësi Pepe u përjashtuan, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.379Z

Pepe i kenaqur me rikthimin ne Bernabeu

Mbrojtesi i Real Madridit Pepe eshte i kenaqur per rikthimin e tij ne Bernabeu kete fundjae per te paren here qe kur pesoi nje demtim serioz ne gju sezonin e kaluar. Ndjehem mire dhe ne ethe qe do te dal ne fushe dhe te ndihmoj ekipin. Mezi pres te luaj perseri ne Bernabeu. Eumlshte shume e rende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.946Z

Reali pret në “Bernabeu” Betis Seviljen

Madrid - Reali i Madridit do të presë sonte në “Bernabeu” në një ndeshje jo të lehtë skuadrën e Betis Seviljes. Madrilenët janë skuadra më pranë Barcelonës kryesuese, me 10 pikë më pak. Djemtë e drejtuar nga Huando Ramos do të kërkojnë të fitojnë këtë takim, duke shpresuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.975Z

Kaka, hettrik në trofeun Bernabeu

Real Madridi ka fituar trofeun Bernabeu para tifozëve të vet ndaj ekipit kolumbian Millionarios me rezultat "jo dhe aq të lartë", 8-0. Real Madridi u paraqit me formacion të tretë, ku bënte pjesë edhe Kaka dhe disa lojtarë të akademisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama