Rezultate te kerkimit per termin: +Bert +Nushi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] bert / docs[0] 481 / hits[0] 597 / keyword[1] nushi / docs[1] 1018 / hits[1] 1572 /
Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët
  • 2019-03-22

Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në Facebook ka hedhur një sërë akuzash në drejtim të kryeministrit Edi Rama në lidhje me audiopërgjimet e Babales. Sipas Vasilit, Rama ka qepur gojën se as i dënon dot kriminelet, as flet dot për ta dhe as