Rezultate te kerkimit per termin: +Beslidhja

Meta: total 132 / total_found 132 / time 0.000 / keyword[0] beslidhja / docs[0] 132 / hits[0] 172 /
Siguria ushqimore, Nikolla: Kontroll bizneseve që shesin pranë shkollave
  • 2018-09-11

Siguria ushqimore, Nikolla: Kontroll bizneseve që shesin pranë shkollave

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ishte sot në Lezhë, ku zhvilloi inspektime në disa subjekte pranë shkollave Beslidhja, Gjergj Kastrioti dhe Hydajet Lezha , që shesin produkte ushqimore për nxënësit. Nikolla tha se duhet të garantohet siguria ushtrimore për nxënësit. Shkolla po fillo

No Pic available
  • 2017-09-25

Digjen dy makina të parkuara, njëra përdorej nga kryebashkiaku i Lezhës

Dy automjete të parkuara janë përfshirë nga flakët pak pas nesnatës në qytetin e Lezhës. Sipas informacioneve të para njëra prej makinave përdorej nga kryetari i bashkisë Lezhë Fran Frrokaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:45 në lagjen Beslidhja në parkingun e një pallati. Nga vepr

Digjen dy automjete, njëra  në përdorim të kreut të Bashkisë Lezhë
  • 2017-09-25

Digjen dy automjete, njëra  në përdorim të kreut të Bashkisë Lezhë

Dy automjete të parkuara janë përfshirë nga flakët pak pas mesnatës në qytetin e Lezhës. Sipas informacioneve të para njëra prej makinave përdorej nga kryetari i bashkisë Lezhë,  Fran Frrokaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:45 në lagjen Beslidhja,  në parkingun e një pallati. Ng

No Pic available
  • 2017-03-29

Lezhë, 8 vjeçarja bie nga kati i 7-të

Një fëmijë 9 vjeçar ka rënë nga kati i 6-të i një pallati në Lezhë. Në një deklaratë, policia e Lezhës sqaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:50 minuta në lagjen “Beslidhja”, ku ka rënë aksidentalisht 8 vjeçarja me iniciale K.P. Fëmija është nisur me urgjencë n

No Pic available
  • 2016-11-09

Vijon angazhimi me kapacitete maksimale i FA në Emergjencat Civile të shkaktuara nga përmbytjet

Si rezultat i reshjeve të dendura që kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit ditën e sotme, janë shkaktuar përmbytje në disa zona të vendit. Gjatë ditës së sotme janë angazhuar në total 207 forca, një helikopter Cougar, eskavatorë, varka, zjarrfikëse, gjeneratorë dhe mje

Surpriza në Kupën e Shqipërisë, bien Partizani e Skënderbeu
  • 2016-10-26

Surpriza në Kupën e Shqipërisë, bien Partizani e Skënderbeu

Rezultate të papritura dhe shumë surpriza në ndeshjet e para të ruandit të 1/8-ave të Kupës Shqipërisë. Skënderbeu dhe Partizani dy skuadrat që kryesojnë klasfikimin e kategorisë Superiore u mposhtën respektivisht  nga Apolonia dhe Beslidhja, ndërkohë që hodhën një hap të sigurt

Zyrtare, Kamza transferon pranë ekipit futbollistët, Boci dhe Frashëri, prezantohen nga kryebashkiaku Mziu
  • 2016-07-20

Zyrtare, Kamza transferon pranë ekipit futbollistët, Boci dhe Frashëri, prezantohen nga kryebashkiaku Mziu

Ekipi i FC Kamza ka zyrtarizuar sot dy futbollistët e njohur Alis Boci dhe Erlis Frashëri, ndërsa pasditen e sotme pritet të zyrtarizohet edhe një tjetër futbollist i cili prej disa sezonesh ka luajtur në Superligën Shqiptare. Kryetari i Bashkisë së Kamzës, z. Xhelal Mziu, bëri preza