Rezultate te kerkimit per termin: +Beslidhjen

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.608Z

LLANIN, DINAMO E FEDERON NE UEFA

10/06/2005  Dje mbasdite, nga zyrat e klubit blu është nisur një faks plotësues drejt UEFA-s, në të cilin kërkohej shtimi i emrit të Ervin Llanit, në listën e lojtarëve të Dinamos. Për një afrim të portierit të përfaqësueses U-21 me klubin blu, kishte kohë që ishte për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.198Z

Nesër besimtarët mysliman nisin agjërimin, Bruçaj: Jini solidarë

Të shtunën nis muaji i Ramazanit, që për besimtarët mysliman është kohë agjërimi. Kryetari i Komunitetit Mysliman Skënder Brucaj ka uruar besimtarë duke besuar në vlerat e bujarisë, të mirësisë, të dashurisë, te respektit ndaj njeri-tjetrit. Bruçaj i bëri thirrje besimtarëve që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.200Z

Nesër nis Muaji i Ramazanit, kreu i KMSH-së mesazh për besimtarët (Video)

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton se nesër, më 27 maj, nis Muaji i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë. Kryetari i KMSH, Skënder Bruçaj, i ka drejtuar këtë mesazh, qytetarëve shqiptarë brenda dhe jashtë vendit: Të nderuar besimtarë myslimanë shqiptarë kudo që nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.334Z

Ndeshja Flamurtari-Skënderbeu, tifozët bllokojnë rrugët

Kampionati i 72-të Kombëtar ul siparin me një rast të paprecedent në futbollin shqiptar .Trofeu i titullit kampion nuk dorëzohet në ndeshjen e fundit nga drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit, por situata e krijuar në qytetin e Vlorës ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.211Z

Surpriza në Kupën e Shqipërisë, bien Partizani e Skënderbeu

Rezultate të papritura dhe shumë surpriza në ndeshjet e para të ruandit të 1/8-ave të Kupës Shqipërisë. Skënderbeu dhe Partizani dy skuadrat që kryesojnë klasfikimin e kategorisë Superiore u mposhtën respektivisht  nga Apolonia dhe Beslidhja, ndërkohë që hodhën një hap të sigurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.843Z

Akademikët: Në 100-vjetor po nëpërkëmbet Ismail Qemali

Tiranë- Në një kohë kur për 100- vjetorin e pavarësimit të vendit flitet ngado dhe nga kushdo, akademikët e Shqipërisë ngrenë një shqetësim. Pojektin për monumentin e 100- vjetorit, nën/kryetari i Akademisë së Shkencave, arkeologu Muzafer Korkuti e cilëson diletantizëm dhe të pan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.263Z

Partizani kërkon mendimin e FSHF-së për çështjen e aksionerëve

Gjykata e Tiranës ka vendosur Fatime Beçollin si gjyqtaren që do të shqyrtojë çështjen e Partizanit. Brenda javës, seanca e parë Paro Lai, aksioneri i skuadrs s Partizanit, ka folur dje n nj prononcim pr mediat pr zhvillimet m t fundit te skuadra “e kuqe”. Sit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama