Rezultate te kerkimit per termin: +Besa

Total: 7935
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Kupa, Shkumbini -Besa

www.albania-sport.com -Trajneri i Shkumbinit, Përparim Daiu, mund të përjetojë një ndjenjë të dyfishtë në kontrast të fortë, pasi nëse tekniku peqinas do ta çonte skuadrën që drejton për herë të parë në finalet e një edicioni të Kupës së Shqipërisë do të shndërrohej në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.617Z

Kupa, Besa – Shkumbini

Besa ka bërë një paraqitje të dobët në katër ndeshjet e fundit në kampionat (3 humbje, 1 barazim), por pa e rrezikuar seriozisht vendin e dytë, pasi dhe rivalja e saj më e afërt, Tirana, ka ndjekur të njëjtën rrugë humbjesh (“dhuratash”). Tashmë përballë Shkumbinit, pas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.742Z

Dashurohet Besa

Besa Gashi, Miss Kosova 2006, siç duket, ka vendosur se me kënd do ta kalojë pjesën tjetër të jetës. Ajo tashmë është në lidhje zyrtare me Albert Krasniqin, një djalë shumë tërheqës dhe simpatik. Lajmi i është konfirmuar gazetës “Lajm”, të hënën, ndonëse fotografitë ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.243Z

Besa-Kastrioti, sërish barazim

Besa dhe Kastrioti prodhuan një tjetër barazim midis tyre, por ndryshe nga ai arritur gjatë fazës së parë në Krujë (2-2), ky i Kavajës u mbyll me rrjeta rë paprekura: 0-0. Besa konfirmoi edhe njëherë se është e pafat për të fituar në shtëpi, kur në gjashtë ndeshje ka arritur kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.212Z

Dinamo, nisin ethet anti- Besa

Ndeshjen e fundit në Kavajë, Dinamo humbi me Besën 2-0. Por tani, gjërat duket se janë ndryshe. Dinamo kryeson me 10 pikë ndaj skuadrës së Sulejman Starovës kur kanë mbetur edhe më pak se gjysma e kampionatit. Portieri i Dinamos, elbasanasi Elvis Kotori (vetëm 6 gola të pësuar në 17

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.116Z

Lind partia politike Besa

Transmetuar me 22112014 - 1838 Pamje nga promovimi i partise se re Levizja Besa Ne Maqedoni eshte promovuar sot subjekti i ri politik shqiptar Levizja politike Besa e cila sipas drejtuesve te saj synon krijimin e shtetit me te drejta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.807Z

Besa tregon linjat

Transmetuar më 18.08.2015 - 21:34 Këngëtarja Besa Kokëdhima po pushon në brigjet shqiptare, konkretisht në plazhin e Drimadhes, në Himarë. Ajo ka postuar disa foto me bikini. Duhet thënë se në foto Besa duket me linja t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama