Rezultate te kerkimit per termin: +Beshiktashin

Meta: total 112 / total_found 112 / time 0.000 / keyword[0] beshiktashin / docs[0] 112 / hits[0] 125 /
Europa League, sot luhen çerekfinalet e para
  • 2017-04-13

Europa League, sot luhen çerekfinalet e para

Tetë skuadra për katër bileta në gjysmëfinale të Europa Leagues. Në orën 21:05 të kësaj të enjteje, luhet akti i parë cerekfinal i këtij kompeticioni, fituesi i të cilit merr pjesë në fazën e grupeve të Championsit. Një objektiv që synohet me forcë nga Manchester United, që në

Kualifikohen Barcelona e Manchester City
  • 2016-11-24

Kualifikohen Barcelona e Manchester City

var fbShare url httpvizionplusalkualifikohen-barcelona-e-manchester-citysize smallbrbrBarcelona dhe Manchester City jane dy skuadrat qe arriten te sigurojne kualifikimin per ne raundin tjeter te UEFA Champions League Barcelona mposhti Celltik 2-0 fale dy golave te Leo Mesit Ndersa Manchester City

Duele titanesh ne Champions
  • 2016-08-26

Duele titanesh ne Champions

brbrShorti i UEFA Champions League per fazen e grupeve ka rezervuar perballje spektakolare duele te vjetra nostalgji lojtaresh e trajneresh e deri tek perplasje brenda familjes Natyrisht ne plan te pare te gjithe jane fokusuar tek duelet big qe rezervuan goglat ne Monaco Rasti konkret eshte Grupi C

Bild: 7 arsye pse këtë herë Gjermania e mund Italinë
  • 2016-06-30

Bild: 7 arsye pse këtë herë Gjermania e mund Italinë

Sfida Euro 2016, italianët pushtojnë formacionin më të mirë të 1/8-ave me tre lojtarë Italia konsiderohet si macja e zezë e Gjermanisë, por këtë herë mediat gjermane flasin me bindje; Bordoja do të jetë fundi i aventurës së Axurrëve në këtë europian. Ajo që ka paralajmëruar fit

Tre oferta interesante per Etrit Berishen
  • 2016-06-23

Tre oferta interesante per Etrit Berishen

Etrit Berisha eshte nje lojtaret shqiptare me te kerkuar ne treg pasi ka kohe qe e ka bere te qarte se do ta lere Lacionbr br Portieri i kombetares sone hyn ne vitin e fundit te kontrates ndaj Lacio duhet ta shese patjeter dhe ofertat nuk mungojne me Beshiktashin qe ka hedhur hapat e parebr br M

Europa League, Skënderbeu mposhtet nga Lokomotiva e Moskës në Elbasan Arena
  • 2015-12-11

Europa League, Skënderbeu mposhtet nga Lokomotiva e Moskës në Elbasan Arena

Ka përfunduar me humbje ndeshja e fundit e Skënderbeut në Europa League. Kampionet e Shqipërisë u mundën 0-3 në Elbasan Arena nga Lokomotiva e Moskës, e cila kualifikohet ne raundin tjetër. Goli i parë për rusët është shënuar nga Tarasov në pjesën e parë dhe më pas Niase dhe Same

VIDEO/ A e trukoi Skënderbeu ndeshjen me Lokomotivën e Moskës?
  • 2015-12-11

VIDEO/ A e trukoi Skënderbeu ndeshjen me Lokomotivën e Moskës?

Skënderbeu luajti sot ndeshjen e fundit në grup për Europa League, ku u mposht 0-3 në "Elbasan Arena" nga Lokomotiva e Moskës. Nuk mund të themi se korçarët ishin plotësisht të motivuar, pasi matematikisht nuk e arrinin dot kalimin për më tej, pas ndeshjes me Beshiktashin. Mirëpo diç