Rezultate te kerkimit per termin: +Besim +Levonjs

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] besim / docs[0] 27844 / hits[0] 34875 / keyword[1] levonjs / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
No Pic available
  • 2010-04-15

Na ishte një herë Tirana

Piktori Stefan Taçi hap më 20 prill, në galerinë Kledio, ekspozitën vetjake me 25 punime të teknikave të ndryshme, kryesisht në pikturë e vizatim dhe pak në skulpturë. Rrfimin tim mbi temn e ksaj ekspozite, po guxoj ta filloj me nj hamendsim gjuhsor modest. Disa vite m