Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Baraj

Total: 797
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.648Z

Ngujimi, deputeti Besnik Baraj dërgohet në spital

Tiranë, 10 Maj 2010 NOA - Gjendja shëndetësore e deputetit socialist Besnik Baraj është rënduar mjaft duke bërë që mjekët që shërbejnë brenda çadrës së grevës të vendosin ta dërgojnë atë drejt Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza". Burime zyrtare nga komisioni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.689Z

Besnik Baraj: Po marrin nga Serbia materiale të riciklueshme

Deputeti Besnik Baraj bëri thirrje për të votuar pr/ligjin për importin e mbetjeve duke nënvizuar se ky projekt ka ndryshuar në mënyrë substanciale nga pr/ligji i qeverisë Berisha. “Eshtë më kollaj të sjellësh disa ton miell të kontaminuar sesa disa ton mbetjesh të rrezikshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.900Z

Besnik Baraj: Debati për përfitimet nga armët kimike si thesari tek Shkëmbi i Kavajës

Deputeti i Partisë Socialiste, Besnik Baraj, në një intervistë për Panoramën, thotë se me refuzimin e armëve kimike, Shqipëria ka fituar dinjitet dhe imazh. Unë them se nuk kemi humbur asgjë. Kemi fituar seriozitet, përgjegjshmëri, integritet dhe kemi fituar imazh, gjë që unë e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.497Z

Besnik Baraj i PS: Nuk mund të pranojmë armët kimike siriane

Më në fund një zë nga mazhoranca shprehet kundër shkatërrimit të armëve kimike siriane në Shqipëri. Deputeti socialist, Besnik Baraj, shprehet për News24 se partnerët duhet ta mirëkuptojnë Shqipërinë, pasi ajo nuk mund të pranojë shkatërrimin e armëve siriane. Shqipëria nuk i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.783Z

Kryetari i PS, për Tiranën, Besnik Baraj jep dorëheqjen

Kryetari i Partisë Socialiste, për Tiranën Besnik Baraj, jep dorëheqjen nga posti që mbante në krye të partisë më të madhe opozitare dhe tashmë do të komandohet nga Saimir Tahiri.   Lajmi konfirmohet për RTV “Ora News&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.742Z

Baraj: Zjarret pas lejeve për qymyrdrurin

Besnik Baraj Sekretari për Çështjet Mjedisore, Besnik Baraj, akuzoi qeverinë se jo vetëm nuk ka marrë asnjë masë për mbrojtjen e pyjeve nga zjarret, por i ka stimuluar ato përmes shfrytëzimit pa kriter të tyre. Sipas Barajt, është qeveria shqiptare ajo që ka krijuar klimë të përsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.787Z

Dorehiqet kreu i deges se Partise Socialiste per Tiranen Besnik Baraj

Kryetari i degës së Partisë Socialiste për Tiranën, Besnik Baraj, ka dhënë dorëheqjen nga ky post. Nuk bëhen zyrtare detajet e këtij vendimi të papritur të Barajt, por mësohet se një nga shkaqet kryesore ka qenë humbja e se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama