Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Dervishi +Ndricim

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.001 / keyword[0] besnik / docs[0] 17453 / hits[0] 24387 / keyword[1] dervishi / docs[1] 4454 / hits[1] 8103 / keyword[2] ndricim / docs[2] 823 / hits[2] 1064 /
Banda e tritolit Julian Sinanaj del per here te pare ne publik
 • 2014-11-21

Banda e tritolit Julian Sinanaj del per here te pare ne publik

Tirane 20 nentor 2014 - Personi qe shikoni ne pamjet video dhe foto eshte Julian Sinanaj Vrasesi me pagese i akuzuar per nje sere ngjarjesh kriminale u shfaq per here te publikisht teksa u paraqit ne sallen e gjyqit nen masa te rrepta siguriebr br Ne dukje i qete dhe me syze optike Julian Sinanaj

8220Banda e tritolit8221 ne gjyq minutat e Julian Sinanajt  te Krimet e Renda
 • 2014-11-21

8220Banda e tritolit8221 ne gjyq minutat e Julian Sinanajt te Krimet e Renda

e Premte 21 Nentor 20141201 pm p classwp-caption-text Julian Sinanaj duke u futur ne sallen e gjyqitbrbrAsnje nga familjaret e te pandehurve ne sallen e gjyqitbrbrGjykata shtyn seancen per me 4 dhjetor Te penduarit e drejtesise Sinanaj  dhe Gjokona ulen prane njeri-tjetritbrb

Me bomben e Dervishit lava borxhin ndaj Mitros
 • 2014-11-20

Me bomben e Dervishit lava borxhin ndaj Mitros

e Merkure 19 Nentor 20141307 pm p classwp-caption-text ID e Julian SinanajbrbrVrasesi me pagese Julian Sinanaj ne deshmine voluminoze te dhene per Prokurorine e Krimeve te Renda ka treguar ne detaje pergatitjet qe kishte bere per te vrare biznesmenin P Bare ne dhjetor 2013 me po

Vrasësi me pagesë në seancë (video)
 • 2014-11-20

Vrasësi me pagesë në seancë (video)

Tiranë - Ka dështuar seanca e sotme në ngarkim të shtetasin Julian Sinanaj, i akuzuar për vrasje me pagesë. Seanca e radhës u la për më 4 dhjetor, ndërsa shkak për dështimin e saj gjatë ditës së sotme u bë mungesa e avokatëve mbrojtës. Në seancën gjyqësore në Gjykatën e Krime

Banda e tritolit del ne gjykate seanca shtyhet me 4 dhjetor
 • 2014-11-20

Banda e tritolit del ne gjykate seanca shtyhet me 4 dhjetor

Tirane 20 nentor 2014 NOAal- Ne Gjykaten e Krimeve te Renda ne Tirane nisi seanca e pare gjyqesore ndaj Bandes se tritolit dhe shtate te pandehurve pjese e sajbr br Julian Sinanaj u shoqerua ne gjykate nen masa te forta sigurie ne statusin e te penduarit te drejtesise ku krahas tij ishin te pranis

Sinanaj deshmia e plote e vrasesit me pagese
 • 2014-11-13

Sinanaj deshmia e plote e vrasesit me pagese

e Enjte 13 Nentor 20140915 am p classwp-caption-text PROVAT E SEKUESTRUARA NE BANESEN E JULIAN SINANIT DHE KARTA E TIJ E IDENTITETITSSSAbrASS8220Panorama8221 zbardh deshmine e plote SSSAbrASSRreth dy jave pas dergimit ne gjykate te dosjes se bandes se tritolit dhe vrasjeve me pa

38 akuza për grupin e vrasësve me pagesë
 • 2014-11-03

38 akuza për grupin e vrasësve me pagesë

Tiranë - Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimin dhe dërgon për gjykim kërkesën ndaj disa shtetasve, të përfshirë në atë që konsiderohet si "grupi i vrasësve me porosi". Hetimi ka nisur në janar të vitit 2014, pas disa atentatesh me armë zjarri dhe lëndë plasëse q