Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Mustafaj

Total: 1450
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.530Z

Besnik Mustafaj le politiken

I angazhuar qe prej shtatorit te vitit te shkuar ne garen per kryesine e deges se Tiranes te Partise Demokratike, deputeti Besnik Mustafaj lajmeron terheqjen. Kjo gare, qe do ta kete epilogun te henen ne kongresin e deges, eshte mbushur, sipas deputetit Mustafaj, plot me shkelje statutor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.845Z

Besnik Mustafaj: Presidenti të ndërhyjë

Tiranë-Besnik Mustafaj ka deklaruar sot se lufta e Qeverisë me Prokurorinë duhet të marrë fund. Nisur nga zhvillimet e fundit në vend, kur Kryeministri doli në mbrojte të mikut të tij Damir Fazllic, deputeti demokrat Mustafaj i kërkoi Presidentit të Republikës, Bamir Topi të ndërhyjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.675Z

Besnik Mustafaj: Të zyrtarizohemi në Konferencën Islamike

Dita e dytë e Konferencës së Ambasadorëve e organizuar nga Ministria e Jashtme kishte në fokus rolin e Shqipërisë në rajon. Ish-presidenti Alfred Moisiu, kërkoi që qeveria shqiptare të luajë një rol më të rëndëishëm në mbrojtjen e të drejtave shqiptare në rajon. Duke u bazuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.962Z

Besnik Mustafaj: Rama, një hakmarrës i sëmurë dhe primitiv

Pas rikthimit të tij në jetën politike me shfaqjen krah Sherefedin Shehut në Dibër, Besnik Mustafaj ka bërë një koment sot për gazetën Panorama. Ai sulmon kryeministrin Edi Rama, si një person hakmarrës primitive. Ata që e njohin nga afër Edi Ramën, e tregojnë si njeri verbërisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.115Z

Besnik Mustafaj: Zogaj më bëri deputet pa dijeninë time

Shkrimtari dhe ish- ministri Besnik Mustafaj, në një intervistë të gjatë për GSH, flet për librin e tij të fundit Autoportret në teleskop. Mustafaj thotë se nuk është një roman autoportret, edhe pse aty është një personazh që quhet Besnik Mustafaj. E kam bërë një gjë të till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.893Z

Besnik Mustafaj: Ku është ushtria e NATO-s?

Pylli i Priskës në Tiranë po digjet prej pesë ditësh. Autoritetet shqiptare nuk po i shuajnë dot flakët duke lënë të digjet një pyll natyror me lisa shekullorë. Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, është banor i kësaj zone. Ndërhyrja e parë duhej bërë nga këmb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.111Z

Besnik Mustafaj: Berisha e ka shpartalluar Partinë Demokratike! Duhet rithemeluar

Ish- ministri i Jashtëm demokrat, Besnik Mustafaj, deklaron se Sali Berisha e la Partinë Demokratike thellësisht të shpartalluar. Ajo vazhdon të sillet si e shpartalluar, edhe një vit pas daljes në opozitë. Çdo ditë e më shumë po bindem se ka nevojë për një rithemelim të Partisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama