Rezultate te kerkimit per termin: +Besnik +Sulku

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] besnik / docs[0] 21754 / hits[0] 30564 / keyword[1] sulku / docs[1] 117 / hits[1] 321 /
Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu I, burg përjetë kapos së Camorras
  • 2018-10-10

Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu I, burg përjetë kapos së Camorras

Gjykata e Tiranës  ka dhënë masën e sigurisë për tre të arrestuarit e masakrës në Bulevardin Zogu I, në Tiranë më 27 maj 2015, ku mbetën të vrarë Mentor Lufi, Gerti Goxhaj dhe Besnik Sulku. Gjykata ka dhënë 20 vjet burg për Klejvi Doçi, 27 vjet burg për vellain e tij Markeljan D

Vrasja e trefishtë tek Zogu i Parë, kërkohet burg përjetë për italianin
  • 2018-09-17

Vrasja e trefishtë tek Zogu i Parë, kërkohet burg përjetë për italianin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lexuar pretencën e Prokurorisë për 3 personat e akuzuar si autorë të vrasjes së trefishtë të ndodhur më 27 majin e vitit 2015 në Bulevardin Zogu i Parë. Prokurori Përparim Kulluri kërkoi dënimin me 24 vite burg për Klevis Doçin; 34 vite burg për Marke

Masakra tek Zogu i Parë, Krimet e Rënda ia kalojnë dosjen Gjykatës së Tiranës
  • 2018-03-26

Masakra tek Zogu i Parë, Krimet e Rënda ia kalojnë dosjen Gjykatës së Tiranës

Kanë kaluar tre vite nga masakra e ndodhur në 27 maj 2015 tek bulevardi Zogu i Parë”, në kryeqytet, ku mbetën të vdekur Mentor Lufi (Doçi) Gerti Goxhaj dhe Besnik Sulku, por drejtësia nuk e ka dhënë ende verdiktin final për çështjen. Për këtë çështje Gjykata e Krimeve të R

No Pic available
  • 2017-10-08

Masakra te Shkencat, nëna e vëllezërve Sulku; Nuk i shoh dot vrasësit në sy, nëse ata lirohen

Në seancën e djeshme gjyqësore, në Gjykatën e Krimeve të Rënda kunder vëllezërive Klejvi dhe Markelian Doçi, nën akuzë, si për masakrën e 27 majit të vitit 2015, ashtu edhe për vrasjen në Holandë të Durim Sulkut, në sallë ishte edhe nëna e vëllezërve Sulku, njërit t

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën
  • 2017-10-07

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën

Daja im, Besnik Sulku ishte betuar se do të marrte hak, sepse ka qenë shumë i lidhur me vëllain e tij, Durimin dhe e ka pasur pjesë të shpirtit. Kështu deklaroi dje në një intervistë për Gazeta Shqiptare, mbesa e Besnik Sulkut, Sara Alliu. Ajo pohon se konfliktet me familjen Doçi kanë

Shtatë holandezë dëshmi për vrasjen tek Zogu I
  • 2017-10-06

Shtatë holandezë dëshmi për vrasjen tek Zogu I

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të marrë dëshminë e 7 qytetarë holandezë për vrasjen e trefishtë të dy viteve më parë në bulevardin Zogu i Parë. Ngjarja ka ndodhur me 27 maj 2015.Të akuzuarit janë dy shqiptarë dhe një italian. Konkretisht vëllezërit Markeljan dh

No Pic available
  • 2017-10-06

Masakra te Zogu I, nëna e dy vëllezërve: Autorët të dënohen maksimalisht

Nëna e dy vëllezërve të vrarë në masakrën e 27 maj 2015 në bulevardin Zogu I ka kërkuar që drejtësia të vihet në vend. Në një deklaratë për mediat, pas seancës gjyqësore të tre autorëve të dyshuar Gysleren Sulku tha se nëse dënimi nuk jepet maksimal çështjen do të çojë e