Rezultate te kerkimit per termin: +Besniku

Meta: total 451 / total_found 451 / time 0.000 / keyword[0] besniku / docs[0] 451 / hits[0] 714 /
Krujë/ Hajdutët gjejnë 5 mijë euro në jastëk, vjedhin edhe dyshekun pasi dyshonin se ka lekë (Detaje)
  • 2019-04-07

Krujë/ Hajdutët gjejnë 5 mijë euro në jastëk, vjedhin edhe dyshekun pasi dyshonin se ka lekë (Detaje)

Vidhet një banesë në fshatin Nikël të Krujës. Autorët kanë marrë 5 mijë euro dhe orenditë e shtëpisë. Pronari i banesës Besnik Elezi, emigrant në Greqi, para një jave kishte sjellë materialet dhe më pas ishte larguar sërish për në vendin fqinj, ndërsa ishte rikthyer mbrëmë,

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat
  • 2018-12-06

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat

Një 56-vjeçare nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë. Mësohet se shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët që në orën e para të mëngjesit të djeshëm. Bashkëshorti i saj, Besniku tha për gazetën Shqip Online se Liljana ka dalë nga b

No Pic available
  • 2018-11-29

Një Bari shqiptar protagonist i filmit të vlerësuar nga revista Screen Daily

Ndasitë fetare mes anëtarëve të një familjeje në një komunitet malor shqiptar, pasqyrojnë ato të vendit në tërësi, të cilat janë të rrëfyera me një fotografi kinematografike të mrekullueshme. Besniku, një bari, dhe musliman i devotshëm është i lidhur shpirtërisht me tokat e eg

No Pic available
  • 2018-11-21

Filmi i Robert Budinës premierë në Tallin Black Nights Festival

Streha mes Reve, filmi i dytë me metrazh të gjatë i skenaristit dhe regjisorit shqiptar Robert Budina, do të ketë premierën e tij botërore në Konkurrimin Zyrtar të Festivalit të Filmit Tallin Black Nights. Ai vjen si nj financim i Qendrës Kombëtare të Kinematografisë në bashkëprodhi

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën
  • 2017-10-07

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën

Daja im, Besnik Sulku ishte betuar se do të marrte hak, sepse ka qenë shumë i lidhur me vëllain e tij, Durimin dhe e ka pasur pjesë të shpirtit. Kështu deklaroi dje në një intervistë për Gazeta Shqiptare, mbesa e Besnik Sulkut, Sara Alliu. Ajo pohon se konfliktet me familjen Doçi kanë

Dasmat VIP skanë mbaruar, ja kur do të martohet vokalisti i NRG Band
  • 2017-09-15

Dasmat VIP skanë mbaruar, ja kur do të martohet vokalisti i NRG Band

Nëse keni menduar se dasmat VIP mbaruan, e keni menduar gabim,. Vokalisti i NRG Band Besnik Qaka, do ti japë fund beqarisë më datë 30 shtator. Burimet brenda rtv21 e kanë konfirmuar këtë lajm. Kështu pas dasmës së madhe të Orinda Hutës e Turjan Hyskën, Besit e Xhensilës, vjen edhe das

Thellohet tragjedia e Velipojës, pas babait, ndërron jetë edhe djali i tij
  • 2017-08-07

Thellohet tragjedia e Velipojës, pas babait, ndërron jetë edhe djali i tij

SHKODËR- Thellohet tragjedia për familjen e biznesmenit Zenunaj i cili humbi jetën pas shpërthimit të gazit në Velipojë. Edhe djali i tij Hektor Zenuni nuk ka mundur të mbijetojë. Megjithëse u dergua në Turqi për mjekim të specializuar 33-vjeçari nuk arriti që ti bëjë bal