Rezultate te kerkimit per termin: +Besoj

Meta: total 1000 / total_found 50790 / time 0.021 / keyword[0] besoj / docs[0] 50790 / hits[0] 76918 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Çfarë do të ndodhë me koalicionin PS-LSI në këshillin bashkiak? Veliaj përgjigjet

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e konsideron përgjegjësi të jashtëzakonshme rezultatin e zgjedhjeve për Partinë Socialiste veçanërisht në Tiranë. Gjatë një dalje për media nga selia e Partisë Socialiste, Veliaj u pyet edhe për një prishje të mundshme të koalicionit me L

Nishani: Bëjeni demokracinë funksionale, Zoti ju ndriçoftë mendjen!
  • 2017-06-25

Nishani: Bëjeni demokracinë funksionale, Zoti ju ndriçoftë mendjen!

Kreu i Shtetit, Bujar Nishani, u bëri një thirrje sot qytetarëve shqiptarë të bëjnë demokracinë funksionale, duke ushtruar të drejtën e tyre kushtetuese për të votuar. Marrë shkas nga kjo ditë e shenjtë e Fiter Bajramit, Nishani uroi që Zoti të ndriçojë mendjet e gjithësecilit p

Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!
  • 2017-06-25

Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!

Teksa votoi në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet, kreu i LSI-së Petrit Vasili apeloi për një proçes dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet dhe populli shqiptar do të dijë të bëjë dif

No Pic available
  • 2017-06-25

Voton kreu i LSI: Sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet

Kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka votuar mëngjesin e sotëm në orën 09:10 në Qendrën e Votimit të vendosur në Kopshtin 31 në Njësinë nr.5 në kryeqytet. Pas votimit, kreu i LSI ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin. Sakaq, ai ësht

No Pic available
  • 2017-06-25

Thirrja e Nishanit: Pjesëmarrje masive për demokracinë

Presidenti në ikje i Republikës, Bujar Nishani ka votuar paraditen e së dielës në shkollën A. Z. Çajupi. Në prononcimin për mediat, Nishani ka ftuar qytetarët për një pjesëmarrje sa më masive, në mënyrë që të sigurojnë një të ardhme më të mirë për vete dhe familjet e tyre.

No Pic available
  • 2017-06-25

Vasili: Sot është dita e çlirimit, shqiptarët do të dinë të bëjnë diferencën

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i është drejtuar mëngjesin e sotëm qendrës së votimit në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet ku hodhi votën e tij dhe apeloi për një proces dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot

No Pic available
  • 2017-06-25

Zgjedhjet 2017, ja ku votuan Rama, Basha, Nishani, Meta, Veliaj dhe Berisha

Në orët e para të mëngjesit disa politikanë iu drejtuan kutive të votimit për të shprehur vullnetin e tyre me votë. Ora News ndoqi nga afër këto momente si edhe mesazhet që u kanë përcjellë mbarëshqiptarëve. Kreu i shtetit pasi shprehu vullntetin nëpërmjet votës apeloi shqiptarë