Rezultate te kerkimit per termin: +Best +Balade

Meta: total 22 / total_found 22 / time 0.000 / keyword[0] best / docs[0] 1165 / hits[0] 2134 / keyword[1] balade / docs[1] 118 / hits[1] 154 /
No Pic available
  • 2016-12-11

Rozana Radi fiton Këngën Magjike

Rozana Radi është fituesja e çmimit të parë të edicionit të 18-të të Këngës Magjike. “Kam ditë që e ëndërroj këtë çmim. Faleminderit mamit e babit lart” ishin fjalët e para mes emocioneve të këngëtares Rozana Radi e cila të hënën  nis një sfidë të re atë t

Aurela Gaçe & Young Zeka, fitues të Këngës Magjike (Video)
  • 2014-12-14

Aurela Gaçe & Young Zeka, fitues të Këngës Magjike (Video)

(I plotësuar) - Aurela Gaçe & Young Zeka janë fitues të Këngës Magjike për këtë vit. Ata kanë lënë pas në vendin e dytë këngëntarin nga Mitrovica, Vedat Ademin. Çmimi i tretë i ka takuar Rosela Gjylbeg

Venera The Voice me realizoi endrren time
  • 2014-08-05

Venera The Voice me realizoi endrren time

Venera, një tjetër fituese e The Voice of Albania ka dhënë një intervistë telefonike për emisionin “Lancio” në Top Albania Radio. Edhe pse është zyrtarisht me pushime të cilat po i kalon në bregdetin shqiptar, Venera nu

Vera per fituesit e Top Fest
  • 2014-07-17

Vera per fituesit e Top Fest

Një verë me axhendë të ngjeshur, videoklipe, koncerte, turne por edhe shumë argëtim i pret fituesit e edicionit të 11-të të “Top Fest”. E ndërkohë që zhvillojnë planet e tyre profesionale gjejnë kohën edh

Soni Malaj fiton ldquoTop Fest 11rdquo
  • 2014-06-09

Soni Malaj fiton ldquoTop Fest 11rdquo

Soni Malaj është fituesja e “Top Fest 11” me këngën “Me të jeton”. Pas javësh të tëra prezantimi në ekranin e Top Channel dhe netëve gjysmëfinale, nata e madhe e ndarjes së çmimeve u zhvillua n&e

No Pic available
  • 2014-06-09

Soni Malaj fiton Top Fest 11

Soni Malaj është fituesja e Top Fest 11 me këngën Me të jeton. Pas javësh të tëra prezantimi në ekranin e Top Channel dhe netëve gjysmëfinale, nata e madhe e ndarjes së çmimeve u zhvillua në një atmosferë jashtëzakonisht festive në Pallatin e Kongreseve, dhe u transmetua drejtpërd

No Pic available
  • 2014-06-09

Soni Malaj fiton “Top Fest 11”

TIRANE - Soni Malaj është fituesja e “Top Fest 11” me këngën “Me të jeton”. Pas javësh të tëra prezantimi në ekranin e Top Channel dhe netëve gjysmëfinale, nata e madhe e ndarjes së çmimeve u zhvillua në