Rezultate te kerkimit per termin: +Best +Group

Meta: total 50 / total_found 50 / time 0.000 / keyword[0] best / docs[0] 1165 / hits[0] 2134 / keyword[1] group / docs[1] 3166 / hits[1] 5996 /
INVESTIGIMI/ Akuzat për një mal me falsifikime: Dështimi i Prokurorisë në hetimin e Gjin Gjonit (dhe një mori pikëpyetjesh)
  • 2016-07-14

INVESTIGIMI/ Akuzat për një mal me falsifikime: Dështimi i Prokurorisë në hetimin e Gjin Gjonit (dhe një mori pikëpyetjesh)

Padia për fshehje pasurie dhe falsifikim dokumentesh kundër anëtarit të KLD-së, Gjin Gjoni dhe gruas së tij Elona Çaushi, u mbyll pas një hetimi të paqartë nga prokuroria dhe vendimeve proceduriale nga gjykatat mbi afatet hetimore, duke lënë pas një mori pikëpyetjesh. Nga Besar Likm

Top Awards, triumfojnë Era Istrefi dhe Alban Skënderaj
  • 2016-06-25

Top Awards, triumfojnë Era Istrefi dhe Alban Skënderaj

Mbrëmjen e djeshme janë shpërndarë çmimet e festivalit Top Awards. Mbretëresha e mbrëmjes me plot tre kupa ishte Era Istrefi, që ndezi me BONBOB-in e saj si dhe shijoi suksesin. Edhe Alban Skenderaj mori 3 çmime. Ky organizim ishte më të vërtetë madhështor, thekson këngëtarja Era Is

Zyrat e së ardhmes do ti ngjajnë këndeve të lojërave
  • 2016-06-08

Zyrat e së ardhmes do ti ngjajnë këndeve të lojërave

Fenomeni – Në mbarë botën po vihet re një tendencë e kthimit të vendeve të punës në ambiente zbavitëse, e të shumtë janë ata që pyesin nëse kjo përfaqëson një mënyrë të re të të punuarit. Avancimet teknologjike nënkuptojnë që stafi mund të shmangë angarinë e

Ndahen çmimet Grammy, ja kush triumfoi |FOTO
  • 2016-02-16

Ndahen çmimet Grammy, ja kush triumfoi |FOTO

Transmetuar më 16.02.2016 - 10:56 Nata e lënë pas ishte e Taylor Swift, Bruno Mars dhe Ed Sheeran. Në edicionin e 58 të çmimeve Grammy Awards, trofetë e muzikës të dhëna mbrëmjen e kësaj të hëne në Staples Cente

Para dhe pushtet (2): Nga fukarai Bashkim Dedja, tej Fatmira Hajdari dhe pasaniku Gjin Gjoni
  • 2016-01-27

Para dhe pushtet (2): Nga fukarai Bashkim Dedja, tej Fatmira Hajdari dhe pasaniku Gjin Gjoni

TemA (Vijon nga dje) Gjyqtarët konsiderohen si zyrtarët më të pasur në Shqipëri. Pasuritë e tyre janë shpesh të pamendueshme, në krahësim me të ardhurat në Shqipëri. Kjo ka bërë që ndaj tyre të ketë dyshime të forta për korrupsion. Më poshtë po sjellim pasuritë e disa nga

Lista e të nominuarve për Grammy Awards 2016 (Video)
  • 2015-12-09

Lista e të nominuarve për Grammy Awards 2016 (Video)

Publikohet lista e të nominuarve për të gjitha (83) kategoritë për Grammy Awards 2016 Kjo listë përmban emrat e disa nga artistëve më të mirë të globit si: The Weeknd, Dr. Dre, Kendrick Lamar, Nicki Minaj, Drake, Ricky Martin, Skrillex and

Dealer i ri për Fiat dhe Jeep në Shqipëri, prezantim i tre modeleve të reja
  • 2015-11-06

Dealer i ri për Fiat dhe Jeep në Shqipëri, prezantim i tre modeleve të reja

Grupi i mirënjohur në fushën e automobilizmit, Fiat Chrysler Automobiles FCA, prezantoi sot importuesin dhe dealer-in më të ri në Shqipëri, Automaster. Automaster do të përfaqësojë tre marka prestigjioze dhe të rëndësishme për territorin e Shqipërisë, Fiat, Fiat Professional dhe Je