Rezultate te kerkimit per termin: +Beteja

Total: 9790
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.562Z

Beteja për Kopilin

Në qoftë se shqiptarët dhe serbët i urrejnë heronjtë e njeri tjetrit, kur bëhet fjalë për Millosh Kopiliqin (mbiemri i të cilit gjendet në forma të ndryshme si Kopili, Kobila, Obiliq, Kopiliq, Kobilic, rrënja e të cilit mund ta ketë një fjalë të vjetër ballkanike – kopil, fëmij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.895Z

Athinë,terrorizmi, goditet Beteja Revolucionare

ATHINE- Policia greke i ka dhënë një goditje të fortë organizatës kryesore të armatosur, Beteja Revolucionare, Ea, duke arrestuar 6 anëtarë të saj. Gjatë operacionit antiterror janë arrestuar dhe 2 gra. Beteja Revolucionare u krijua ne 2003 dhe perben nje gurp me elemente nga ish organiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.318Z

Braçe: Beteja e opozitës, kushtetuese

Deputeti i PS-së Erion Braçe ka deklaruar se beteja e opozitës për transparencën e zgjedhjeve është kushtetuese. Sipas tij transparenca e zgjedhjeve është e drejtë kushtetuese dhe këtë të drejtë nuk mund t'ia mohoj popullit askush. Gjithashtu deputeti Braçe vijoi me akuzat për korru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.378Z

VIDEO/ Beteja në thellësi: Balena përleshet me peshkaqenin!

Kjo video tregon momentin kur një balenë vrasëse ha një peshkaqen. Ajo është filmuar me dron në bregdetin e Kalifornisë. Pavarësisht rezistencës, peshkaqeni është dorëzuar para fuqisë së balenës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.354Z

VIDEO/ Beteja epike e shqiponjave!

Ditën e djeshme BBC transmetoi episodin e radhës të Planet Earth, që tërhoqi një vëmendje të jashtëzakonshme. Aty transmetohej pamja e një beteje mes dy shqiponjash për prenë. Video pasi është publikuar në Youtube ka marrë qindra mijëra klikime.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.905Z

Beteja e qarqeve

Nga Eduard Zaloshnja Pavarsisht nga vonesat që mund të sjellë ngërçi i KQZ-së, një ditë zgjedhjet do të zhvillohen. Dhe kur gara të fillojë, dy koalicionet e mëdha do të futen në të pas një barazimi 70-70, që u regjistrua në KQZ në garën e kaluar të mandateve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.063Z

Beteja e librave

Kete jave politika ne Shqiperi betohet per paqe dhe konsesus. Ka pak me shume ne jave qe ne Tirane megjithateka nisur nje beteje e re. Paqe ne Kuvend ne miratimin e ligjeve me tre te pestat dhe reformen elektorale dhe beteja e librave po aq sa e autoreve. Dhe meqenese ne kete vend paqja nuk eshte la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama