Rezultate te kerkimit per termin: +Betonit

Total: 1463
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.964Z

Beteja kundër betonit e superdhëndrit mjedisor

Përveç ish-ambasadorit amerikan, dhëndri i Berishës, Jamarbër Malltezi, ka sulmuar edhe mediat që kanë publikuar kabllogramin ku ai akuzohej për planin e prishjes së shtëpive në Jalë. Ai thotë se po lufton kundër betonit. Plani i Malltezit kundër betonit duket se ka filluar që kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.689Z

Prodhuesit e betonit gjobiten 2,7 milione leke

Blerina Hoxha Vetem se nuk kane dhene informacion ndaj Autoritetit te Konkurrences, ne lidhje me hetimin qe po behej ndaj tyre, per shkak te nje marreveshjeje monopoli, 9 kompani te prodhimit te betonit ne Tirane jane gjobitur me 2,7 milione leke. Burimet zyrtare te Autoritetit te Konkurrences njoft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.785Z

Konkurrenca gjobit 2.8 milione leke firmat e betonit

Komisioni i Konkurrences gjobit 9 ndermarrjet prodhuese te betonit ne qarkun e Tiranes, per mosdhenien e informacionit te kerkuar nga ky institucion. Gjobat kapin vleren e rreth 2.8 milione lekeve te reja. Komisioni i Konkurrences shqyrtoi rastin e marreveshjes mes ndermarrjeve te prodhimit te beton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.495Z

E godet presa e betonit

BERAT - Nje difekt ne presen e blloqeve te betonit per pak sa nuk i mori jeten nje punetori ne fshatin Morave te komunes Otllak. Paraditen e djeshme, rreth ores 09, Behar Mireka, 50 vjec, baba i tre femijeve ishte duke punuar, nderkohe qe nga lartesia shkeputet nje prese betoni, duke e goditur ate n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.088Z

Pallati i milingonave të Ragamit dhe penisët e betonit mbjellë Tiranës

Nga Flutura Açka Edhe milingonat e Ragamit – në Alpet tona – kanë më shumë respekt për mjedisin, arkitekturën e natyrës, për territorin, dhe sigurisht për trashëgiminë kulturore të tyre. Nuk e prishin të parën, për të ndërtuar të dytën, sepse ndihen të barabarta n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.655Z

Rrëshen, Topalli: Përballë nesh, partia e betonit

Kryetarja e Kuvendit, njëkohësisht numri dy në Partinë Demokratike, Jozefina Topalli, vijoi turin e saj elektoral në Rrëshen nga ku deklaroi se përballë alternativës së kësaj mazhorance, ndodhet partia e betonit. Topalli lëshoi akuza ndaj PS-së, duke e cilësuar si një parti që ka vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.404Z

Fotot/ Berisha: Veliaj, në rrugën e Edvin Betonit

Sali Berisha shkruan sot se qytetarët dixhitalë i kanë denoncuar: "Nje rast te ri flagrant te betonizimit te hapesires se gjelber dhe publike duke mbyllur keshtu nga te kater anet nje bllok te tere banimi!". Ja denoncimi i qytetarit që është publikuar nga Berisha: "Z.Sali Berisha pershendetje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama