Rezultate te kerkimit per termin: +Beverly +Hills

Total: 534
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.897Z

Ligji i sharias/ Yjet bojkotojnë Beverly Hills Hotel

Yjet e Hollivudit kanë vendosur të bojkotojnë një nga hotelet më të njohur në këtë zonë, por edhe në mbarë botën. Bëhet fjalë për Beverly Hills Hotel. Shkaku është miratimi i ligjit islamik të sharias nga qeveria e Bruneit. Sulltani i këtij vendi ka në pronësi këtë hotel d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.557Z

Ku kanë përfunduar heronjtë e “Beverly Hills”?

Kush ka jetuar fillimvitet ’90 si adoleshente, padyshim që kujton që në murin e dhomës ka pasur të ngjitur një poster të Brandonit, apo Dylanit, personazheve të dashur të “Beverly Hills 90210”. Ndoshta posterat nuk janë më, por kurioziteti se ku kanë përfunduar aktorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.531Z

Paris Hilton gjobitet në Beverly Hills

Aktorja Paris Hilton është gjobitur ditën e djeshme në Beverly Hills, pasi ka tejkaluar shpejtësinë. Një polic duket se nuk e ka marrë në konsideratë famën e saj dhe e ka trajtuar Parisin si një qytetare të zakonshme duke e gjobitur. Aktorja e veshur me rozë, flokë gërsheta dhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.717Z

Nicole Scherzinger ekspozon linjat ne Beverly Hills

brbrKengetarja Nicole Scherzinger ka treguar edhe njehere se koha nuk kalon fare per te E pranishme ne nje event ne Beverly Hills Nicole eshte treguar me elegante se kurre E veshur me nje fustan te zi e te ngushte ajo ka treguar linjat e saj te kuruara brbr gallery-2 margin auto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.783Z

Shayk e mrekullueshme ne Beverly Hills

I dashuri i saj futbollist është duke luftuar me shokët e tij të Realit të Madridit për të fituar titullin e kampionit të Spanjës me Realin e Madridit. Ndërkohë, Irina Shayk ndodhet mijëra kilometra larg, në luksin që r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.428Z

Rita Ora ne serialin Beverly Hills 90210

pRita Ora pervecse po merret shume me muziken e saj ka gjetur kohe edhe te shfaqet ne premieren e serialit Beverly Hills 90210 Sipas Radio Vati kengetarja kosovare do te shfaqet ne serialin e falshem televiziv per te kenduar hitet e sajbrRita aktualisht eshte duke punuar edhe dy videoklipe nje me re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.911Z

Shayk, super seksi në Beverly Hills (Foto)

 I dashuri i saj futbollist është duke luftuar me shokët e tij të Realit të Madridit për të fituar titullin e kampionit të Spanjës me Realin e Madridit. Ndërkohë, Irina Shayk ndodhet mijëra kilometra larg, në luksin që rreth

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama