Rezultate te kerkimit per termin: +Bib +Ndreca

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] bib / docs[0] 1037 / hits[0] 1414 / keyword[1] ndreca / docs[1] 1507 / hits[1] 2987 /
Sekuestrohet pasuria e ish-deputetit Arben Ndoka
  • 2019-04-11

Sekuestrohet pasuria e ish-deputetit Arben Ndoka

Një sipërfaqe prej 300 mijë metra katrorë në bregdetin e Lezhës dhe disa apartamente në plazh, prona të ish-deputetit Arben Ndoka, janë sekuestruar me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda ditën e sotme. Sipërfaqet ndodhen konkretisht në vendet e njohura si Mali i Rrenzit, Shë

Lufta me policinë/ Ardian Çapja, lë spitalin. Në polici për shenjat e gishtave
  • 2016-06-15

Lufta me policinë/ Ardian Çapja, lë spitalin. Në polici për shenjat e gishtave

Ardjan Çapja, një nga autorët e sulmit me armë ndaj policisë në Elbasan ka lënë spitalin ku mbahej për mjekim dhe u dërgua për procedurat përkatëse në Drejtorinë e Policisë Tiranë. Ardian Capja Burime policore bëjnë me dije se ai ndodhet në drejtorinë Vendore të Policisë Ti

Lufta me Policinë, Gjykata lë në burg kushërinjtë Çapja. Ardiani probleme me zemrën
  • 2016-06-13

Lufta me Policinë, Gjykata lë në burg kushërinjtë Çapja. Ardiani probleme me zemrën

Gjykata për Krimet e Rënda caktoi dje masat e sigurisë për shtatë nga tetë personat e arrestuar të mërkurën në Elbasan, për llogari të hetimit të nisur pas sulmit me armë drejt disa oficerëve të policisë. Përplasja ndodhi dy ditë pasi iu bë atentat një prej anëtarëve të f

No Pic available
  • 2016-03-21

Vajza me dy shokët inskenon rrëmbimin për ti marrë 400 mijë euro babait të saj, lirohen nga gjykata

Tre të rinj nisën një aventurë jo të zakontë, por përfunduan në pranga. Ideatorja ishte 18 vjeçarja Nensi Çobo, cili tentoi ti vinte gjobë babait të saj një shumë prej 400 mijë eurosh. Në pranga përfunduan edhe shtetasit Orjon Hoxha, i dashuri i vajzës dhe Kris Gjore, shoku i tyre.

Rasim Doda akuzon Prokurorine
  • 2016-03-12

Rasim Doda akuzon Prokurorine

brbrMungesa e dy avokateve te ish-gjyqtarit te Sarandes Rasim Doda u be shkak per debat mes te pandehurit dhe relatorit te ceshtjes ne Gjykaten e Krimeve te Renda Gjykatesi Bib Ndreca i kerkoi Dodes te shprehej nese ishte dakord qe procesi te vijonte pa pranine e mbrojtjes por i pandehuri hodhi akuz

Gjon Juncaj ndjek gjyqin e Dodajt, Llalla flet për dorëheqjet
  • 2016-03-11

Gjon Juncaj ndjek gjyqin e Dodajt, Llalla flet për dorëheqjet

Mungesa e dy avokatëve të ish-gjyqtarit të Sarandës, Rasim Doda, u bë shkak për debat mes të pandehurit dhe relatorit të çështjes, në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Gjykatësi Bib Ndreca i kërkoi Dodës të shprehej nëse ishte dakord që procesi të vijonte pa praninë e mbrojtjes, po

Prokurori në arrest, çfarë deklaroi në Gjykatën e Krimeve të Rënda
  • 2015-11-29

Prokurori në arrest, çfarë deklaroi në Gjykatën e Krimeve të Rënda

"Në 20 vite punë në Prokurori, përveç pagës sime nuk kam marrë asnjë lloj përfitimi tjetër. Kurrë". Prokurori Petrit Vukaj, i arrestuar të premten për akuzën e "korrupsionit", e ka nisur në këtë formë deklarimin e tij në Gjykatës për Krimet e Rënda. Mesditën e djeshme ai u p