Rezultate te kerkimit per termin: +Bieta +Sulos

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] bieta / docs[0] 11 / hits[0] 13 / keyword[1] sulos / docs[1] 88 / hits[1] 120 /
Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!
  • 2019-04-11

Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediet, për shkak të shkrimeve provokuese në revistën më të re feministe Bitch Magazine. Në mbrojtje të një prej shkrimeve të s

Shqiptarja Megi Doçi, sot golashënuesja më e mirë në botë
  • 2019-02-21

Shqiptarja Megi Doçi, sot golashënuesja më e mirë në botë

Futbollistja dhe tanimë golashënuesja më e mirë në botë për vitin 2018, Megi Doçi, ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Pjesë e ekipit të Vllaznisë dhe Kombëtares, Megi ia doli të rrëmbente këtë titull, duke shënuar plot 84 gola gjatë vitit