Rezultate te kerkimit per termin: +Big +Brother

Total: 3106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.448Z

Big Brother Albania

Valentina dhe Domenika, (nënë e bijë), Eduardi, Jetmiri, Erioni, Olta, Pamela, Graciela, Gjimi, Haki, Seldi dhe Bertina janë pikërisht 12 banorët e rinj të shtëpisë më të madhe në vend, të cilët u prezantuan dje në mbrëmje gjatë natës së spektaklit të madh të “Big Brother

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.940Z

Big Brother, fillon numerimi

Rikthehet ne shtepite tuaja reality show me i pelqyer: ‘Big Brother’ . Shtepia e rralle, me ngjarje dhe personalitete nga me te larmishmet, do te marre jete ne transmetim me 7 shkurt ne  ‘Top Channel’, ne oren 20.45, kur te gjithe do te ndjekin drejtperdrejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.500Z

Jeta pas Big Brother-it

Pak javë para fillimit të një tjetër edicioni të Big Brother, katër nga protagonistet e këtij “reality-show” në vitet e kaluara ishin të ftuara në studion e “Pasdite në Top Channel” për të diskutuar mbi efektet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.099Z

Rikthehet Big Brother Albania

“Big Brother” është një reality show ku, një grup njerëzish banojnë së bashku në nje shtëpi të  izoluar por të përcjelle nga kamerat televizive. Secili zgjat rreth tre muaj, dhe zakonisht në te marrin pjese jo pak se 16 pjesmarrës. Banorët përpiqen të fitojnë një shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Parafabrikati Big Brother

U dha vendimi. Tre muaj burgim pr 14 pjesmarrs t bands Big Brother. Burgosja e tyre u caktua n burgun me pes yje t siguris s lart n Lundr. Dnimi do t ekzekutohet n kt biruc prej m shum s nj mij metrash katror dhe do t jen nn vzhgim t rrept t kamerave nga jo m shum se miliona vet. Pas eksperiencs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.425Z

FOTOT/ Ja çfarë bëhet në Big Brother (+18)

Shpesh Big Brother Albania i këtij edicioni është kritikuar për shfaqje erotike. Dhe, është e vërtetë që me këto skena është tepëruar. Por, nëse sheh këto foto nga Big Brother në Britani, ato që ndodhin në Big Brother Albania duken gjë e vogël.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.517Z

Big Brother, fiton Qetsori

Qetsori eshte fituesi i Big Brother Albania 2. Pas 99 ditesh qendrim ne shtepine me te famshme ne Shqiperi, konkurenti nga Dukati i Vlores ka triumfuar duke fituar cmimin e madh prej 70,000 eurosh. Cmimi i madh eshte diskutuar mes Qetsorit dhe Adelajdes, nderkohe qe me pare gjate mbremjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama