Rezultate te kerkimit per termin: +Big +Mama

Meta: total 151 / total_found 151 / time 0.000 / keyword[0] big / docs[0] 5175 / hits[0] 10687 / keyword[1] mama / docs[1] 1099 / hits[1] 1514 /
10 hotelet ikonë të bërë të famshëm nga kinematografia (Foto)
  • 2018-03-05

10 hotelet ikonë të bërë të famshëm nga kinematografia (Foto)

Vende tërheqëse për të përjetuar amosferën e skenave të shuma dhe popullore Janë aq të bukur, elehantë dhe tërheqës sa që janë kthyer në skenarë filmash. Kështu ka ndodhur me dhjetëra hotele luksozë, të cilët kanë përfunduar të tërheqin, jo vetëm shumë të ftuar dhe turis

Big Mama në spital, i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale
  • 2017-10-09

Big Mama në spital, i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama duket se po i kushton rëndësi të madhe pamjes fizike, pasi sot i është nënshtruar operacionit të dytë plastik. Para disa muajsh, ajo bëri një ndërhyrje për zvogëlimin e stomakut, gjë që solli transformimin që i çuditi të gjithë. Pesh

No Pic available
  • 2017-08-30

5-vjeçarja i jep përgjigje atyre që e ofendojnë për shëndetin

Shumë prindër mund të shqetësohen për fëmijët nëse dikush do komentojë rreth pamjes së tyre të jashtme apo shëndetit fizik. Por Allison Kimmey ka treguar se nuk shqetësohet aspak sepse vogëlushja e saj ka përgjigje për të gjithë ata që flasin rreth shëndetit të saj. 5-vjecarja C

Big Mama si asnjëherë tjetër në setin e ri fotografik
  • 2017-06-25

Big Mama si asnjëherë tjetër në setin e ri fotografik

Big Mama është shfaqur shumë më ndryshe nga çfarë ne jemi mësuar që ta shohim. Pas ndërhyrjes kirurgjikale këngëtarja duket më seksi se kurrë. Ajo ka publikuar disa foto të realizuara në Turqi si pjesë e “Mamas Trip” nga fotografi kosovar Fatlum Hajredinaj në rrjetin e s

No Pic available
  • 2017-06-17

Kur këngëtaret shqiptare bëhen bashkë në Antalya

Këngëtarët shqiptare janë bërë bashkë për të kaluar pushimet në plazhet e mrekullueshme të Turqisë. Këtë gjë na e ka bërë të ditur këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina nëpërmjEt postimit të disa fottove në rrjetin e saj social instagram. Lori, Big Mama, Vjollca Haxhiu

No Pic available
  • 2017-06-15

Fjolla Morina dhe Big Mama me poza të nxehta në Turqi

Këngëtarja superseksi Fjolla Morina është duke shijuar rrezet e diellit në plazhet e mrekullueshme të Turqisë. Por ajo nuk është vetëm, në këto pushime e shoqëron kolegia Big Mama, të cilat së bashku po provokojnë përpara aparatit fotografik. Fjolla së fundi ka publikuar disa

Big Mama shfaqet me bikini, siç nuk e keni parë asnjëherë |FOTO
  • 2016-09-02

Big Mama shfaqet me bikini, siç nuk e keni parë asnjëherë |FOTO

Transmetuar më 01.09.2016 - 18:44 Pas angazhimeve televizive në emisionin që ajo drejton, Besjana Kasami, e njohur më mirë si Big Mama, po vazhdon të shijojë pushimet e saj verore. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia ësht