Rezultate te kerkimit per termin: +Bilali

Total: 471
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.410Z

Vrasjet zinxhir në familjen e ish-policit Bilali

Një ish-polic i identifikuar si Arben Bilali është ekzekutuar me armë rreth orës 14:40 të ditës së sotme, shumë pranë komisariatit Nr.2 në Tiranë. Fillimisht Bilali ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë, por ka ndërruar jetë në spital. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.423Z

Nuk gjejne eshtrat familja Bilali futet ne greve

Familjaret e nje prej te pushkatuarve ne regjimin e diktatures jane futur ne greve urie pas perpjekjeve te deshperuara per dorezimin e eshtrave te vellait. Vendimi eshte marre nga Arben Bilali nje nga vellezrit e Xhevat Bilalit i cili ne gusht te vitit 1984 eshte pushkatuar nga rregjimi i asaj kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.410Z

Familja Bilali prej vitesh jeton e ngujuar, kush e nxori nga banesa ish-efektivin?

Tre viktima janë shënuar deri më tani në familjen Bilali. Telenovela e vrasjeve ka nisur në vitin 1998, ku i pari prej tyre ishte Bujari. Historia nuk mbaroi këtu. Në maj të vitit 2010, persona ende të paidentifikuar, tentuan të ekzekutojnë Arbenin, ish-efektivin e policisë , duke e plag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.179Z

Tiranë, dalin nga greva vëllezërit Bilali

Kanë dalë nga greva vëllezërit Bilali të cilët të dielën, vendosën të nisnin grevën e tyre pranë godinës së Avokatit të Popullit. Ata e nisën grevën pikërisht pranë ambjenteve të Avokatit të Popullit sepse aty punon juristi Harallamb Bano, i cili në vitet 80-të ka qënë pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.171Z

Ngjarjet në Shkodër/ Ja momenti kur Astrit Bilali paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO)

Gazetari i kronikës Artan Hoxha, i cili nëpërmjet postimeve në Facebook ka thënë se policia i njeh vrasësit e vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali, që u vranë javën e shkuar në pragun e banesës së tyre në Shkodër, ka publikuar një video tronditëse në emisionin JAVA në RTSH. Në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.455Z

Ende enigmë vrasja e çiftit Bilali në Bulqizë

Ndërsa policia ka zbardhur skemën e vrasjes së çiftit Bilali një ditë më parë në Bulqizë, mbeten ende mister motivet e këtij krimi të rëndë. Familjarë dhe fqinj të viktimave janë thirrur për të dëshmuar rreth marrëdhënieve dhe sjelljes së çiftit kohët e fundit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.168Z

Kërcënimi i trajnerit/ Të dielën i dha lamtumirën të atit, Asmer Bilali sërish në Shkodër

Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. I shoqëruar nga forca të shumta sigurie nga policia Asmer Bilali këtë radhë erdhi për të dëshmuar në gjyqin që po zhvillohet për ngjarjen ndaj ish-trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u godit nga një person në kohën kur drejtont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama