Rezultate te kerkimit per termin: +Bilbil +Batusha

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.401Z

Kukës, vret 2 persona për kromini plagos djalin 16-vjeçar 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KUKES - Një konflikt i nisur për pronësinë e një galerie kromi ka pëfunduar me përdorimin e armëve duke lënë 2 të vdekur dhe 1 të plagosur, rreth mesditës së sotme. Muharrem Buz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.709Z

Vrau dy vëllezër për kromin në 2014-ën, prangoset Burgjisha

Më në fund, Policia e Shtetit ka arrestuar ditën e stome autorin e masakrës së ndodhur në korrik të vitit 2014 në Kalimash të Kukësit, ku u qëlluan për vdekje dy vëllezër. Prej muajsh, Muharrem Burgjisha, kërkohej nga polica dhe vetëm sot është bërë ndalimi i tij në qytetin e L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Sherri për kromin qëllon mekallash për vdekje vëllezërit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Dy të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një krimi të rëndë të ndodhur rreth orës 11:30 në Kalimash të Kukësit. Ngjarja ka pasur si motiv një konflikt për kromi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.928Z

Konflikti për kromin, burgim të përjetshëm vrasësit të dy vëllezërve

Gjykata e Kukësit dënoi me burgim të përjetshëm shtetasin Muharrem Bugjisha, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen me armë të vëllezërve Emri dhe Bilbil Batusha, si edhe plagosjen e Arbër Batusha, pas një konflikti verbal mes tyre, lidhur me përdorimin e një hapësire tokë krom-mbajtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.396Z

Klimash viktimat nga e njejta familje

brbrNje person ka mbetur i vdekur dhe dy te tjere jane plagosur ne rrethana ende te paqarta ne klimash te Kukesit Viktima eshte Emir Batusha 48 vjec ndersa te plagosurit jane djali i tij Arber Batusha 16 vjec dhe vellai Bilbil Batusha 30 vjec ky i fundit ne gjendje te rende eshte derguar me helikopt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Kalimash nje i vrare dhe dy te plagosur

Foto arkiv PUBLICITET Kukes 25 korrik 2014 NOAal- Nje person eshte vrare dhe dy te tjere kane mbetur te plagosur ne Kalimashbr br Bazuar ne informacionet e para mesohet se viktima eshte identifikuar si Emri Batusha ndersa i dyshuari si autor eshte identikuar si Muharrem Burgjisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.926Z

Vrau dy vëllezër për shfrytëzimin e kromit, burg përjetë autorit

Gjykata e Kukësit dënoi me burgim të përjetshëm shtetasin Muharrem Bugjisha, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen me armë të vëllezërve Emri dhe Bilbil Batusha, si edhe plagosjen e Arbër Batusha.  Prokuroria e Kukësit sqaron se ngjarja ndodhi pas një konflikti verbal mes tyre, lidh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama